Trwa ładowanie...
09-10-2006 14:23

Nowe 'Chłopaki z Ferajny' podbiły USA

Nowe 'Chłopaki z Ferajny' podbiły USA
d2tkx0x
d2tkx0x

Obraz "Infiltracja"z Mattem Damonem i Leonardo DiCaprio w rolach głównych trafił na pierwsze miejsce amerykańskiego box office.

"Infiltracja" Martina Scorsese to przeróbka chińskiego obrazu "Infernal Affairs: Piekielna gra". Młody tajniak z policji w Bostonie (Leonardo Di Caprio) ma przeniknąć do przestępczej organizacji. Jednak mafijna rodzina również ma swego szpiega (Matt Damon)
w wydziale śledczym policji. Gdy dla mafii i policji staje się jasne, że mają szpiegów w swych szeregach rozpoczyna się gonitwa z czasem. Kto wcześniej odkryje wroga też przeżyje. Obraz w pierwszy weekend zarobił ponad 27 milionów dolarów.

Drugi miejsce okupuje również debiutant - "Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek" z wynikiem gorszym o 8 milionów. Fabuła, przeniesiona do 1969 roku, opowiada o grupie przyjaciół, która trafia do chaty Hewittów, gdzie do roli Leatherface'a, okrutnego mordercy, przysposabiany jest bohater makabrycznej serii, ich syn, Thomas.

W najnowszym notowaniu po raz pierwszy znalazł się także obraz "Employee of the Month", z Danem Cookiem, Danem Shepardem i Jessicą Simpson. Komedia opowiada historię dwóch rywalizujących z sobą pracowników sklepu, których kariery potoczyły się całkowicie odmiennie. Rywalizacja przybiera na sile, gdy pojawia się nowa, piękna pracowniczka. Film w pierwszy weekend zarobił 12 milionów dolarów, dzięki czemu zajął czwartą pozycję.

Zwycięzca z poprzedniego tygodnia, "Sezon na misia" spadł na trzecie miejsce z wynikiem ponad 44 milionów dolarów po drugim tygodniu pokazów. W oryginalnej wersji animacji, która niebawem pojawi się w Polsce, głosów użyczyli Martin Lawrence (Boog - niefrasobliwy niedźwiedź grizzly) i Ashton Kutcher (Łoś). "INFILTRACJA" W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d2tkx0x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tkx0x