Trwa ładowanie...
dq0p9oy
Aktualności

Nowy film z Borysem Szycem w kinach od 4 września

Share
Borys Szyc
Borys SzycŹródło: AKPA
dq0p9oy

Najnowszy film z Borysem Szycem pt. „EnEn” w reżyserii Feliksa Falka („Komornik”, „Samowolka”, „Wodzirej”) w kinach od 4 września.

Fabuła filmu przedstawia się następująco:

W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu.

dq0p9oy

Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie podejrzewa, że prawda, którą odkryje, może zagrozić życiu innych ludzi.

W rolach głównych wystąpią: Borys Szyc („Wojna polsko – ruska”, „Lejdis”, „Ryś”, „Testosteron”, „Vinci”, „Symetria”), Krzysztof Stroiński („Rysa”, „Lekcje pana Kuki”, „Ogród Luizy”, „Pitbull”), Magdalena Walach („Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową”), Grzegorz Wolf („Generał Nil”, „Wróżby Kumaka”, „010”).

dq0p9oy

Podziel się opinią

Share
dq0p9oy
dq0p9oy