Trwa ładowanie...
19-06-2007 11:08

Nowy serial komediowy Polsatu

Nowy serial komediowy Polsatu
d6bkenu
d6bkenu

Zakończyły się zdjęcia do serialu komediowego "Halo Hans". Pierwsze odcinki produkcji będzie można zobaczyć już jesienią w Polsacie.

Sitcom kręcony był w Ursusie, w Studiu Rekording gdzie powstała największa w historii polskiej telewizji scenografia. Na jej potrzeby zaadaptowano zupełnie nową halę zdjęciową, którą przystosowano do właściwego serialowi oświetlenia. Budowa dekoracji trwała prawie dwa miesiące. Ekipa spędziła na planie 38 dni, zrealizowano sceny do 13 odcinków. Do współpracy przy realizacji "Halo Hans" zaproszono wielu znanych aktorów. W rolach głównych obsadzono: Bartka Kasprzykowskiego (Hans Klopss), Cezarego Żaka (pułkownik Jabłuszenko), Piotra Pręgowskiego (Hermann Brudner), Tamarę Arciuch (Piękna Nieznajoma)
, Katarzynę Galicę (Hilda Klopss), Artura Barcisia (von Thorgelsund), Grzegorza Wonsa (Adolf Kaput), Dorotę Chotecką (Cyganka Pimpusza), Małgorzatę Sochę (Jasna) oraz Bogdana Kalusa (von Slodovy). Epizody zagrały także gwiazdy, na ekranach pojawią się m.in. Magda Femme i Jacek Kawalec.

Serial opowiada o dziwnych i szalonych przypadkach Hansa Klopssa, uwikłanego w szereg najróżniejszych intryg: miłosnych, politycznych i obyczajowych. Jak na prawdziwego bohatera przystało nie szczędzi on wysiłków, by pomóc bojownikom podziemia, światowej koalicji antyfaszystowskiej oraz pięknym kobietom odwiedzającym Warszawę. W produkcji nie zabraknie kontrowersyjnych wątków i odważnej satyry. Dla przykładu w odcinku „Grupa HiHiHi” Jacek Braciak zagrał sobowtóra samego Adolfa Hitlera, który na dodatek został przedstawiony jako afiszujący się ze swoim partnerem gej.

Producentem serialu „Halo Hans!” jest Studio A, znane z takich produkcji jak „Ranczo”, „Kasia i Tomek”, „Camera Cafe” oraz „Miodowe lata”. Reżyserii podjął się Wojciech Adamczak. Scenariusz był dziełem siedmiu autorów.

d6bkenu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6bkenu