Trwa ładowanie...
05-09-2016 11:06

"Pakt": drugi sezon już w listopadzie

"Pakt": drugi sezon już w listopadzieŹródło: HBO
d1kml1o
d1kml1o

Drugi sezon "Paktu" trafi na ekrany w listopadzie. Tymczasem stacja HBO zachęca do oglądania najnowszym trailerem, naszpikowanym wątkami skandali politycznych i walki o władzę.

Nowa odsłona produkcji będzie składać się z sześciu odcinków. Na ekranie ponownie zobaczymy Marcina Dorocińskiego w roli głównego bohatera, Piotra Grodeckiego. Jako dziennikarz śledczy odkryje kolejne powiązania na najwyższych szczeblach władzy. Próbując dotrzeć do prawdy, odkrywa, że nic nie jest tym, co się wydaje. Na Śląsku dochodzi do potężnej katastrofy górniczej.

Do obsady drugiego sezonu dołączyli m.in. Mariusz Bonaszewski, Borys Szyc, Kinga Preis a także Magdalena Popławska. Akcja rozgrywać się będzie w trakcie kampanii wyborczej na Śląsku i w Warszawie.

- Moja bohaterka, Anna, postanowi wejść na kolejny polityczny poziom. Ma dobre intencje, ale jej uczciwość zostanie wystawiona na próbę - opowiadała o roli Magdalena Popławska, której postać fikcyjnej prezydent Bytomia w serialu będzie równie ważna, co głównego bohatera.

Nowy trailer można obejrzeć tutaj.

d1kml1o

Wydarzenia przedstawione w serialu nie będą odnosić się bezpośrednio do tego, co dzieje się w polityce. - Nie opowiadamy o konkretnych zdarzeniach z życia politycznego. "Pakt" to political fiction - stwierdza aktorka. - W serialu ukazane są kulisy polityki, ale pokazujemy raczej pewne uniwersalne mechanizmy władzy. Opowiadamy o ludziach, którzy mają olbrzymią władzę i wpływy.

Za zdjęcia znowu odpowiada operator Paweł Flis, reżyseruje Leszek Dawid. Premiera na antenie HBO wyznaczona została na listopad.

d1kml1o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kml1o