Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Aktualności

Patrick Stewart ma już dość. Aktor rozstaje się z bohaterem, którego grał od 17 lat

Patrick Stewart zapowiedział, że podobnie jak Hugh Jackman filmem "Logan: Wolverine" kończy swą przygodę z serią o X-menach.
Share
Patrick Stewart fot. Imperial - Cinepix
Patrick Stewart fot. Imperial - CinepixŹródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d47adq3

Aktor podjął decyzję po obejrzeniu nadchodzącego obrazu.

- Byłem szalenie poruszony tym filmem, bardziej gdy zobaczyłem go pierwszy raz - mówi Stewart o pokazie w Berlinie. - Po pokazie mieliśmy wyjść na scenę i powiedzieć parę słów, ale dopiero po napisach końcowych. Miałem więc czas, by trochę porozmyślać i zrozumiałem, że nie będzie lepszego, doskonalszego, bardziej wrażliwego, emocjonalnego, pięknego sposobu, by pożegnać się z Charlesem Xavierem niż ten film. Tego samego wieczora, powiedziałem do Hugh, że ja też z tym kończę.

Przypomnijmy, że Jackman już wcześniej zapowiedział, że "Logan" będzie ostatnim filmem, w którym zagra Wolverine'a.

d47adq3

W obrazie tracący swą moc Logan (Hugh Jackman) staję się mentorem i opiekunem małej dziewczynki Laura Kinney / X-23 (Dafne Keen), która posiada podobne moce. Jak wiadomo zajmowanie się dzieckiem, szczególnie mutantem, nie jest łatwe.

Wraca także Patrick Stewart jako Charles Xavier, czyli Professor X. Udział potwierdzili ponadto Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise
Neal. Boyd Holbrook pojawi się jako czarny charakter, Donald Pierce, cyborg z nadludzkimi mocami, który zajmuje się polowaniem na mutanty. Za reżyserię odpowiada James Mangold. Scenariusz napisali Michael Green i David James Kelly.

Premierę "Logan: Wolverine" wyznaczono na 3 marca 2017 roku.

d47adq3

Podziel się opinią

Share
d47adq3
d47adq3