Trwa ładowanie...

Patryk Vega zapowiada swój kolejny film. "Kobiety mafii" trafią do kin w 2018 roku

Patryk Vega nie próżnuje. Reżyser pochwalił się, że w 2018 roku na polskie ekrany trafi kolejny jego film policyjny. "Kobiety mafii", bo tak zatytułowana jest produkcja, mają być nieoficjalną kontynuacją serii "Pitbull".

Patryk Vega zapowiada swój kolejny film. "Kobiety mafii" trafią do kin w 2018 rokuŹródło: AKPA
d1h0l48
d1h0l48

Patryk Vega nie może narzekać na brak zajęć. Ostatnio reżyser pochwalił się na swoim fanpage'u, że właśnie rozpoczął prace nad nowym projektem zatytułowanym "Botoks", który ukaże kulisy funkcjonowania polskiej służby zdrowia. Teraz wiemy także, że Vega planuje w najbliższym czasie nakręcić kolejny film policyjny. "Kobiety mafii" trafią do kin w przyszłym roku. Obraz będzie można potraktować jako nieoficjalną kontynuację serii "Pitbull", z którą twórca rozstał się po premierze "Niebezpiecznych kobiet". Przypomnijmy, że reżyser nie zdecydował się nakręcić kolejnej części sagi, ponieważ jak sam tłumaczył: "próbowano mu narzucić pomysł obsadowy niezgodny z jego poczuciem poziomu artystycznego".

- Kolejny mój obraz do kin trafi 23 lutego 2018 roku i to będzie mój nowy film policyjny. Tym razem po raz pierwszy odsłaniający operację pod przykryciem Centralnego Biura Śledczego i pokazujący, w jaki sposób polska policja działa w skali Europy i współpracuje z policjami z innych krajów w walce z międzynarodową przestępczością – powiedział Patryk Vega w rozmowie z "Głosem Wielkopolski".

Póki co nie znane są szczegóły dotyczące fabuły produkcji. Vega obecnie pracuje na planie wspomnianego już obrazu "Botoks". Do obsady filmu dołączył właśnie znany chirurg Krzysztof Gojdź. Oprócz niego w filmie zagrają m.in. Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Agnieszka Dygant, Janusz Chabior, Grażyna Szapołowska, Olga Bołądź i Marieta Żukowska.

d1h0l48

- To będzie hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia opowiedziane przez optykę czterech lekarek. Film jest w całości oparty na ich wyznaniach, spędziłem zresztą z tymi lekarkami kilka miesięcy i obserwowałem ich pracę - powiedział Vega w rozmowie z Gazetą.pl.

Premiera "Botoksu" przewidziana jest na 29 września 2017 roku.

d1h0l48
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h0l48