Trwa ładowanie...
23-03-2006 11:27

Pierwsze szczegóły trzeciej części Shreka

Pierwsze szczegóły trzeciej części Shreka
d2lvyaz
d2lvyaz

Już w 2007 roku pojawi się trzeci film o Shreku. Wytwórnia DreamWorks Animation ogłosiła nie tak znów oczywisty tytuł najnowszej części animacji oraz pierwsze szczegóły jej fabuły.

Pierwsze dwie części o Shreku nie zaskakiwały tytułami. Był Shrek 1 oraz Shrek 2, każdy więc oczekiwał, że trzecia część analogicznie zatytułowana będzie Shrek 3. Tym czasem twórcy zdecydowali inaczej. Oryginalny tytuł brzmieć będzie Shrek the Third, czyli Shrek Trzeci.

Tytuł ten ma bardziej nawiązywać do treści, pokazującej w krzywym zwierciadle legendę o królu Arturze.

W Shreku Trzecim oprócz tytułowego ogra zobaczymy oczywiście jego żonę Fionę, wiernego przyjaciela Osła oraz zawadiakę Kota w Butach. Małżonkowie niechętnie rządzą Bardzo Odległa Krainą, czyli rodzinnym królestwem Fiony. Nie są jednak z tego powodu zbyt szczęśliwi i najchętniej wróciliby na „stare śmieci”. Gdyby tylko udało im się znaleźć następcę tronu...

d2lvyaz

Shrek wraz z wiernymi przyjaciółmi wyrusza na poszukiwania zastępcy.

Światową premierę Shreka Trzeciego zaplanowano na 18 maja 2007 roku. Polscy widzowie zobaczą film dwa miesiące później – 6 lipca.

Obraz ponownie udźwiękowią: Mike Myers (Shrek), Cameron Diaz (Fiona), Eddie Murphy (Osiołek), Antonio Banderas (Kot w butach) i Justin Timberlake (Król Artur). W DRUGIEJ CZĘŚCI POJAWIŁ SIĘ M.IN. KOT W BUTACH W PIERWSZEJ CZĘŚCI ZGRYŹLIWY SHREK OKAZAŁ SIĘ NIE TAKI STRASZNY

d2lvyaz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lvyaz