Trwa ładowanie...
d34vodu
d34vodu

Planeta singli 3 - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Planeta singli 3" to polska komedia romantyczna Materiały prasowe
Podziel się

"Planeta singli 3" to zwieńczenie przygód Ani i Tomka, których czeka najważniejszy dzień w życiu. Zanim jednak staną przed ołtarzem, będą musieli rozwiązać rodzinne problemy. W rolach głównych w komedii "Planeta singli 3" zagrali Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr. Obok nich pojawiają się Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz i Tomasz Karolak.

Planeta singli 3 – opis fabuły

Akcja komedii romantycznej "Planeta singli 3" rozpoczyna się tuż przed długo wyczekiwanym ślubem Ani i Tomka. Oboje jadą na wieś, by spotkać się z dawno niewidzianą rodziną showmana. Tym bardziej że Ania bardzo chciała, by uroczystość odbyła się na wsi w romantycznych okolicznościach.

Problem stanowi jednak wybuchowa rodzina Tomka, z którą mężczyzna nie utrzymywał kontaktu, odkąd wyjechał do Warszawy. Pierwsze spotkanie nie przebiega pomyślnie. Bracia Tomka nie są do niego przychylnie nastawieni. Jedynie matka wita go z radością. Ponadto pojawia się dawno niewidziany ojciec Tomka, który może namieszać w życiu syna.

d34vodu

Ola i Bogdan również mają problemy, nie tylko z raczkującym Mikołajem, ale także Zośką – nieprzyzwyczajoną do życia na wsi. Co ciekawe, ślub organizuje Marcel, który razem z Olą jest odpowiedzialny za dostarczenie obrączek...

Co może wyniknąć z tej sytuacji? Jak potoczą się losy pary młodej i gości weselnych?

Planeta singli 3 – ciekawostki

  • Za reżyserię komedii romantycznej "Planeta singli 3" odpowiadają Sam Akina oraz Michał Chaciński. Sam Akina stanął za kamerą "Zabójczych porachunków" (2006) oraz drugiej części "Planety singli" (2018), natomiast Michał Chaciński jest odpowiedzialny za napisanie scenariusza do dobrze przyjętej komedii "Juliusz" z 2018 roku;
  • "Planeta singli 3" była kręcona z równolegle z drugą częścią;
  • Zwiastun "Planety singli 3" był wyświetlany po projekcji "Planety singli 2";
  • "Planeta singli 3" w kinach jest grana od 8 lutego 2019 roku.

Polecamy: Filmy na Walentynki 2019

d34vodu
d34vodu

Podziel się opinią

Share
d34vodu
d34vodu