Trwa ładowanie...

"PolandJa": Szymon Bobrowski i Janusz Chabior. Czyli jedyny taki duet filmowy [WIDEO]

Już 17 lutego do kin trafi "PolandJa" - komedia obyczajowa z doskonałą obsadą, w której znaleźli się m.in. Janusz Chabior i Szymon Bobrowski. Aktorzy udowodnią, że najdziksze historie przydarzają się nam w najmniej odpowiednich momentach życia. Specjalnie dla was prezentujemy ekskluzywny fragment filmu. Uwaga! Materiał przeznaczony tylko dla widzów pełnoletnich.

Share
"PolandJa": Szymon Bobrowski i Janusz Chabior. Czyli jedyny taki duet filmowy [WIDEO]
Źródło: Materiały prasowe
dttk24u

- To jest dobrze napisane, dowcipne kino. Jego niezwykłą siłą są barwne postacie, które przyciągają uwagę, i każdy znajdzie w nich coś dla siebie – mówi o komedii „PolandJa” Szymon Bobrowski, który z Januszem Chabiorem tworzy w filmie rewelacyjny aktorski duet. - Janusz jest niezwykle przejmującym aktorem, inteligentnym, z dużym poczuciem humoru, skoncentrowanym na partnerze, słuchającym - dodaje Bobrowski.

W komedii obyczajowej "PolandJa", która wejdzie na ekrany kin 17 lutego, zobaczymy również Izę Kunę, Michała Żurawskiego, Romę Gąsiorowską, Jerzego Radziwiłowicza, Borysa Szyca, Grzegorza Małeckiego, Ewę Błaszczyk, Jakuba Gierszała, Pawła Domagałę, Marka Bukowskiego, Katarzynę Zawadzką i Jacka Belera.

dttk24u

Pełna humoru opowieść rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zaskakujących perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco, a emocje w filmie podbija dodatkowo genialna muzyka Andrzeja Smolika.

- Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, aby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie – mówi reżyser filmu Cyprian T. Olencki. - Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na nasze codzienne zmagania. Bohaterów filmu poznajemy w godzinie próby – w sytuacjach dla nich trudnych, które jednak nam, obserwatorom z zewnątrz, wydają się po prostu zabawne - dodaje reżyser.

"PolandJa" w kinach już od 17 lutego 2017 roku.

dttk24u

Podziel się opinią

Share
dttk24u
dttk24u