Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę: "Strefa ciszy", „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” i „Ostatni samuraj” [28-01-2017]

W sobotni wieczór obejrzymy w telewizji kinowy hit nie tylko dla fanów komiksów, czyli film „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, Tom Cruise wystąpi jako „Ostatni samuraj”, zaś na antenie Telewizji WP pojawi się kolejny odcinek serialu „Orphan Black”. Polecamy także "Strefę ciszy", zapomniany polski thriller z 2000 roku z doborową obsadą. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji 27 stycznia.

Share
Program TV na sobotę: "Strefa ciszy", „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” i „Ostatni samuraj” [28-01-2017]
Źródło: Materiały prasowe
djtujjp

Jeden z najmocniejszych filmów 2000 roku. Obraz Krzysztofa Langa (scenariusz i reżyseria) to historia młodego małżeństwa (Edyta Olszówka i Szymon Bobrowski)
, któremu w środku lasu psuje się samochód. Para postanawia się rozdzielić – mężczyzna zostaje przy wyładowanym po brzegi aucie, zaś Iza rusza w kierunku przystanku PKS. Zamiast autobusu kobieta trafia na samochód z czterema mężczyznami, którzy zabierają ją na libację. Zaniepokojony długą nieobecnością Izy mąż rusza na poszukiwania...

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”

Co się stanie, gdy najwięksi bohaterowie pokroju Iron Mana, Kapitana Ameryki, Spider-Mana czy Thora staną po przeciwnych stronach barykady? „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” to z jednej strony bezpieczne i przewidywalne widowisko, do jakich Marvel przyzwyczaja nas od kilku lat. Z drugiej, mamy do czynienia ze świeżym podejściem i sensownym rozwinięciem postaci w oparciu o istniejące filmy. Całość tworzy spójną całość, którą nie tylko świetnie się ogląda, ale przede wszystkim nie stwarza wrażenia, że to kolejny niewiele wnoszący do rozwoju uniwersum blockbuster. Miłe zaskoczenie.

djtujjp

Widowiskowy dramat wojenny, w którym Tom Cruise przenosi się do XIX-wiecznej Japonii. Kapitan Nathan Algern, weteran wojny secesyjnej i przedstawiciel firmy produkującej karabiny Winchester, wyrusza na Daleki Wschód, by zapoznać odizolowanych od świata zachodniego Japończyków z nowinkami technicznymi przemysłu zbrojeniowego. Zgorzkniały kombatant nie zdaje sobie sprawy, że wyprawa do Japonii będzie dla niego ogromnym szokiem kulturowym i początkiem zupełnie nowego życia.

djtujjp

„Orphan Black”

W sobotę 27 stycznia na kanale WP zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu „Orphan Black”. Produkcja opowiada historię Sary (Tatiana Maslany), samotniej sieroty, która pewnego dnia zostaje świadkiem samobójstwa kobiety niezwykle podobnej do niej. Sarah postanawia podszyć się pod nią, przejąć jej tożsamość, konto bankowe, a nawet chłopaka. Kobieta nie zdaje sobie jednak sprawy, że została wciągnięta w śmiertelną grę.

„Baby Bump”

Jeden z najbardziej oryginalnych filmów ostatnich lat. Debiut Kuby Czekaja to strzał świeżej energii, jakiej dawno nie było w polskim kinie. „ Baby Bump ” jest brawurową opowieścią inicjacyjną i komiksową w formie wiwisekcją lęków związanych z szybko zmieniającym się ciałem. Czekaj obnażył wielkie piękno i wielką ohydę dojrzewania w filmie bezwstydnie odważnym i oryginalnym. Przekonuje, że dojrzewanie nie jest dla dzieci, inna sprawa, że ten film powinien zobaczyć każdy dorosły.

djtujjp

„Chrzest”

Gorąco zachęcamy do nadrobienia trzymającego w napięciu dramatu Marcina Wrony – „Chrzest”. Głównym bohaterem powstałego w 2010 roku filmu jest Michał. Mężczyzna wiedzie spokojne i szczęśliwe życie u boku ukochanej Magdy. Niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Michał prosi dawnego znajomego o zostanie ojcem chrzestnym synka. Pojawienie się Jana w domu bohatera burzy jego rodzinny ład. Na jaw wychodzą różne mroczne tajemnice z przeszłości. W rolach głównych Wojciech Zieliński, Tomasz Schurchardt oraz Natalia Rybicka.

„Złap mnie, jeśli potrafisz”

Leonardo DiCaprio i Tom Hanks w filmie opartym na prawdziwej historii Franka Abagnale'a. Brawurowego oszusta, który stał się najmłodszym poszukiwanym przez FBI przestępca w historii. Frank jeszcze przed ukończeniem 21 lat pracował jako lekarz, prawnik oraz pilot wielkiej linii lotniczej. Dobra passa oszusta została przerwana przez nieustępliwego agenta FBI, w którego wcielił się Tom Hanks.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

djtujjp

Podziel się opinią

Share
djtujjp
djtujjp