Trwa ładowanie...
d9vlpfc
Megafon.pl
Aktualności

Rob Zombie na planie ''Strażników Galaktyki vol. 2''. Reżyser nie mógł nakręcić filmu bez rockmana

Rob Zombie potwierdził, że bierze udział w realizacji filmu "Strażnicy galaktyki vol. 2" ("Guardians of the Galaxy Vol. 2"). Nie zobaczymy jednak rockmana i reżysera na ekranie, a jedynie usłyszymy jego głos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rob Zombie na planie ''Strażników Galaktyki vol. 2''. Reżyser nie mógł nakręcić filmu bez rockmana
(Getty Images)
d9vlpfc

Muzyk i filmowiec poinformował o swym angażu w obrazie science fiction za pośrednictwem Instagramu. Zombie zamieścił fotkę z reżyserem filmu.

- Z Jamesem Gunnem u Disneya, nagrywam głos do "Strażników galaktyki vol. 2" - napisał pod fotką. - Nie ma filmu Gunna, bez głosu Zombiego - dodał później reżyser.

d9vlpfc

W pierwszym obrazie Rob użyczał głosu systemowi nawigacyjnemu. Ponadto można go było usłyszeć w innych filmach Gunna - "Super" i "Robale".

Premiera produkcji "Strażnicy galaktyki vol. 2" wyznaczona została na 5 maja 2017 roku.

W kontynuacji przeboju z 2014 roku do swych ról wracają Chris Pratt (Star Lord), Dave Bautista (Drax), Zoe Saldana (Gamora), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Sean Gunn (Kraglin) i Pom Klementieff (Mantis). W obsadzie znajdą się również - jako głosy - Vin Diesel (Groot) i Bradley Cooper (Rocket). Ponadto zobaczyć będzie można Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Tommy'ego Flanagana oraz Chrisa Sullivana, a także Kurta Russella.

Rob Zombie to amerykański rockman, reżyser oraz miłośnik komiksów, filmów klasy B i kina grozy. Na koncie ma horrory "Dom tysiąca trupów", remake klasyka "Halloween" (2007 rok) czy "Bękarty diabła". Muzyczną karierę zaczynał w zespole White Zombie. Po rozpadzie formacji w 1998 roku skupił się na solowej działalności. W swej twórczości łączy heavy metal, industrial, noise. Jego muzyczny dorobek zamyka wydany kwietniu 2016 roku album "The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser". Koncerty Zombiego cenione są za dopracowaną teatralność. 52-letni dziś artysta jest weganinem i unika alkoholu oraz innych używek.

d9vlpfc

Podziel się opinią

Share
d9vlpfc
d9vlpfc