Trwa ładowanie...
02-02-2017 11:30

Ruszają zdjęcia do "Smakosza 3". Internauci oburzeni. Dlaczego?

Po miesiącach spekulacji i kilku dementi studio American Zoetrope potwierdziło start zdjęć do trzeciej części „Smakosza”. Za kamerą ponownie stanie niesławny Victor Salva. Jego zaangażowanie w produkcję wywołało w sieci falę oburzenia.

Share
Ruszają zdjęcia do "Smakosza 3". Internauci oburzeni. Dlaczego?Źródło: Materiały prasowe
d44lwkf

Pierwszy klaps na planie „Jeepers Creepers 3: Cathedral” padnie na początku przyszłego miesiąca – podaje źródło serwisu Bloody Disgusting specjalizującego się w filmach grozy. Zdjęcia nie będą kręcone w Kanadzie, jak wcześniej podawano, a Luizjanie. W filmie ponownie zobaczymy znanych z poprzednich części Ginę Philips, Brandona Smitha i Jonathana Brecka. Akcja trzeciego "Smakosza" ma rozgrywać się ostatniego z 23 dni, w trakcie których tytułowy potwór porywa i zjada swoje ofiary.

Obie części „Smakosza” (2001 i 2003 r.) cieszyły się dużą popularnością, również w Polsce. Entuzjazm niektórych fanów nieco osłabł, kiedy na jaw wyszła ponura przeszłość Victora Salvy (na zdjęciu drugi od lewej). W 1988 roku reżyser został skazany na trzy lata więzienia za molestowanie seksualne jednego z młodocianych aktorów grających w jego filmie „Dom klaunów”.

AFP
Źródło: AFP

Mimo apeli i ostrzeżeń amerykańskiej prasy po kilku latach Salva wrócił do branży z pomocą wpływowego przyjaciela. Był nim Francis Ford Coppola. Reżyser „Ojca chrzestnegoprzy każdej okazji stawał za nim murem i pomagał sfinansować jego kolejne projekty. Tak jest i tym razem - „Jeepers Creepers 3: Cathedral” zostanie wyprodukowane przez należącą do Coppoli firmę American Zoetrope.

Dotychczasowy dorobek Victora Salvy zamyka horror „Hounted” z 2014 roku. W jednej z ról pojawił się znany z serii „Piła” Tobin Bell.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d44lwkf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44lwkf
d44lwkf