ycipk-1stf9g
ycipk-1stf9g

Sekretny świat kotów - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
"Sekretny świat kotów", znany też jako "Mao yu tao hua yuan", to chiński film animowany w reżyserii Gary'ego Wanga. Produkcja opowiada historię Oskara, który mieszka ze swoim tatą w pięknym domu. Kociak marzy o odnalezieniu Miaukocji, przepięknej krainy, w której żyją wszystkie mruczące zwierzaki. Zdeterminowany młodzieniec wkrótce wyrusza w podróż. W polskiej wersji głosów bohaterom udzielili między innymi Rafał Fudalej, Marek Barbasiewicz oraz Katarzyna Kozak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-1stf9g
Sekretny świat kotów (2018) Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Sekretny świat kotów – opis fabuły

"Sekretny świat kotów" to mądra opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości, którą z pewnością będą zainteresowane nie tylko dzieci, ale również starsi wielbiciele mruczących stworzeń domowych. Fabuła filmu "Sekretny świat kotów" opowiada historię małego kociaka Oskara, który mieszka ze swoim tatą w pięknym domu. Niczego im nie brakuje. Oskar jednak marzy o odnalezieniu Miaukocji, przepięknej krainy, w której żyją wszystkie mruczące zwierzaki. Kotek nie zna świata na zewnątrz, jednak nie boi się wyruszyć w podróż. Kiedy tata Oskara zauważy jego zniknięcie, będzie musiał porzucić kanapowe życie, by odnaleźć syna. Czy uda im się spotkać i razem odnaleźć mityczną Miaukocję?

Sekretny świat kotów – polski dubbing, obsada

ycipk-1stf9g

Głównym bohaterem filmu "Sekretny świat kotów" jest Oskar, któremu głosu w polskiej wersji produkcji udzielił Rafał Fudalej. Oprócz niego istotnymi postaciami w obrazie są Kocyk i Ares, którzy w naszym kraju przemówili głosami Marka Barbasiewicza i Katarzyny Kozak. Rolę lektora pełnił Zbigniew Suszyński, natomiast za wykonanie piosenek z filmu "Sekretny świat kotów" odpowiadali aktorzy: Marek Barbasiewicz, Adam Krylik, Magdalena Krylik i Małgorzata Szymańska. Ponadto w obsadzie "Sekretnego świata kotów" wystąpili:

  • Miłogost Reczek jako Stary kocur;
  • Waldemar Barwiński jako Gibon;
  • Sławomir Pacek jako Doktor Dziwny;
  • Klaudiusz Kaufmann jako Kapitan Antylopa;
  • Katarzyna Tatarak jako Wonder Koza;
  • Zbigniew Suszyński jako Artysta;
  • Paweł Szczesny jako Dyrektor huty;
  • Joanna Sokołowska jako Właścicielka Kocyka;
  • Kamil Pruban i Mateusz Narloch jako pracownicy huty;
  • Dariusz Dobkowski jako Szop.

Oprócz tego w produkcji wystąpiło wiele postaci drugo- i trzecioplanowych, w których wcielili się między innymi Oliwia Kreja, Zuzanna Kaszuba, Anna Wodzyńska, Julia Kołakowska-Bytner, Kamila Kubot-Schuchardt, Janusz Wituch, Wojciech Chorąży, Patryk Czerniejewski, Norbert Kaczorowski oraz Maksymilian Michasiów.

Sekretny świat kotów – scenariusz, reżyseria

Za reżyserię filmu "Sekretny świat kotów" odpowiadał Gary Wang, chiński twórca produkcji animowanych. Reżyserem polskiej wersji produkcji był Zbigniew Suszyński. Za tłumaczenie i dialogi odpowiadał Barłomiej Fukiet, za nagrania i montaż Jacek Osławski, a rolę kierownika produkcji pełniła Agnieszka Kołodziejczyk. Kierownikiem muzycznym filmu "Sekretny świat kotów" był Adam Krylik, a teksty piosenek zrealizowanych w ramach produkcji stworzył Bartłomiej Fukiet. Za ich wykonanie odpowiadali z kolei Marek Barbasiewicz, Adam Krylik, Magdalena Krylik i Małgorzata Szymańska.

ycipk-1stf9g

Sekretny świat kotów – premiera

Premiera filmu "Sekretny świat kotów" miała miejsce 5 kwietnia 2018 roku w Chinach. Kilkanaście tygodni później produkcja otrzymała swoją pierwszą projekcję we Francji, podczas Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy. W kolejnych miesiącach obraz trafił na duży ekran w takich krajach jak Czechy, Chorwacja, Rosja, Estonia, Łotwa, Macedonia, Serbia czy Ukraina. Polska premiera filmu "Sekretny świat kotów" odbyła się 4 stycznia 2019 roku. Zwiastun filmu "Sekretny świat kotów" z polskim dubbingiem opublikowano 4 grudnia 2018 roku i uzyskał on kilkaset tysięcy wyświetleń.

Zobacz: Najlepsze filmy dla dzieci 2019

ycipk-1stf9g
Tytuł oryginalny

Mao Yu Tao Hua Yuan

Gatunek

animowany, komedia

Kraj produkcji

Chiny

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

05.04.2018

Data polskiej premiery

04.01.2019

Obsada
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-1stf9g
ycipk-1stf9g