Trwa ładowanie...
guy ritchie
05-01-2010 17:49

Sherlock Holmes i rytualne morderstwa Blackwooda

Sherlock Holmes i rytualne morderstwa BlackwoodaŹródło: Warner Bros.
d1ae9ui
d1ae9ui

Dążąc do rozwikłania śmiertelnej intrygi, która może zagrozić bezpieczeństwu narodowemu, oraz do udaremnienia planów nowych wrogów, Sherlock Holmes wykorzysta w praktyce znajomość sztuk walki, która okaże się równie zabójcza, co jego legendarny intelekt.

Sherlock Holmes to sensacyjno-przygodowy film kryminalny, który wyszedł spod ręki reżysera Guya Ritchie’ego. W postać legendarnego detektywa wciela się w nim Robert Downey Jr., natomiast Jude Law występuje w roli jego wiernego, zaufanego przyjaciela Watsona, lekarza oraz weterana wojennego. Rachel McAdams to filmowa Irene Adler, jedyna kobieta, której udało się dorównać Holmesowi intelektualnie, a także stworzyć z nim burzliwy związek. W roli nowego, tajemniczego przeciwnika tej trójki, Blackwooda, można podziwiać Marka Stronga, natomiast Kelly Reilly gra w filmie Mary, obiekt westchnień Watsona.

Tymczasem nad Londyn nadciągają czarne chmury; zagrożenie niepodobne do żadnego z tych, z którymi Holmes miał kiedykolwiek do czynienia... Wyzwanie, na które czekał od lat.

d1ae9ui

Po tym jak Londyn nawiedziła plaga brutalnych, rytualnych morderstw, Holmesowi i Watsonowi udaje się uratować kolejną ofiarę i zdemaskować zabójcę — pozbawionego skrupułów lorda Balckwooda. Blackwood, który — choć miał zawisnąć na stryczku — sterroryzował zarówno współwięźniów, jak i strażników opowieściami o swoich domniemanych związkach z potężnymi siłami ciemności, ostrzega Holmesa, że śmierć nie ma nad nim władzy i że właściwie cała ta egzekucja idealnie wpisuje się w jego plan.

I kiedy wszystko wskazuje na to, że Blackwood spełnił swą obietnicę, jego rzekome zmartwychwstanie wywołuje panikę w Londynie oraz wprawia w zakłopotanie Scotland Yard. Ale dla Holmesa, gra się właśnie zaczęła.

Spiesząc się, by udaremnić śmiertelnie niebezpieczny spisek Blackwooda, Holmes i Watson zagłębiają się w świat mrocznych sztuk oraz zdumiewających nowych technologii, gdzie najlepszym narzędziem do walki z przestępstwem jest logika... ale gdzie często też do załatwienia sprawy wystarczy precyzyjny prawy sierpowy.

d1ae9ui

PONADCZASOWA POSTAĆ I ZUPEŁNIE NOWA PRZYGODA
„Przestępstwa są powszechne. Logika to rzadkość”.

Zobacz także:

**[

SZOKUJĄCE ZAROBKI GWIAZD TVP ]( http://film.wp.pl/tyle-zarabiaja-w-tvp-6025284410012289g ) [

ONA URODZI DZIECKO BRATU! ]( http://film.wp.pl/tila-tequila-urodzi-dziecko-swojego-brata-6025284087915137g ) [

CO SIĘ STAŁO Z JEJ PIERSIAMI? ]( http://film.wp.pl/historia-znikajacych-piersi-sylwii-gliwy-6025284349604993g ) [

ANIA MUCHA: OD LOLITKI DO SEKSBOMBY! ]( http://aleseriale.pl/gid,5832,img,218340,fototemat.html ) **

d1ae9ui
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ae9ui