Trwa ładowanie...

Syn wciela się w Arnold Schwarzenegger w kultowej scenie filmowej

Joseph Baena, syn Arnold Schwarzenegger, najwyraźniej chciał się poczuć przez chwilę jak ojciec. Tudzież jak Terminator

Share
Syn wciela się w Arnold Schwarzenegger w kultowej scenie filmowej
dg3zks4

18-latek odtworzył jedna z najbardziej rozpoznawalnych scen z filmu "Termonator 2", gdy Terminator wychodzi z baru i siada na motocykl. Klip nakręcił Ben Hess. W tle słychać piosenkę "Bad to the Bone" George'a Thorogooda. Wideo można obejrzeć pod tym adresem. Oryginalną scenę można przypomnieć sobie tutaj.

Studio Canal kilka dni temu zapowiedziało, że film "Terminator 2: Dzień sądu" wrócił do kin w 3D. Premiera planowana jest na 2017 rok.

W chwili oryginalnej premiery, w 1991 roku, "Terminator 2: Dzień sądu" był najdroższym obrazem. Jego realizacja kosztowała 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji wychodzi 180 milionów dolarów). Produkcja z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli T-800 zarobiła 580 milionów dolarów. W obsadzie znaleźli się również Edward Furlong (jako młody John Conor), Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000). Za kamerą stanął James Cameron.

Najnowszy obraz z serii "Terminator" to "Terminator: Genesis" z 2015 roku.

Matką Josepha Baeny jest Mildred Patricia Baena, która była gospodynią w domu Arnolda Schwarzenegger. Aktor dopiero po kilku latach dowiedział się, że chłopak jest jego synem.

dg3zks4

Podziel się opinią

Share
dg3zks4
dg3zks4