Trwa ładowanie...
d16wv7t

Teraz albo nigdy

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
2
d16wv7t
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Teraz albo nigdy" to amerykańska komedia romantyczna wyreżyserowana przez znanego Petera Segala. Obraz nawiązuje do takich produkcji jak "Pracująca dziewczyna" czy "Pokojówka na Manhattanie". W roli głównej wystąpiła piękna i utalentowana Jennifer Lopez.

Teraz albo nigdy – opis fabuły

Akcja komedii romantycznej "Teraz albo nigdy" rozgrywa się w Nowym Jorku, a jej główną bohaterką jest Maya. Kobieta od lat pracuje w sklepie, w którym świetnie sobie radzi. Chciałaby dostać awans, jednak zawsze przegrywa konkursy z osobami, które są po studiach. Maya nie czuje się zbyt dobrze z tą sytuacją. Pewnego dnia dostaje propozycję kierowniczego stanowiska w jednym z wielkich szklanych biurowców. Okazuje się, że jej przyjaciel spreparował ogólnodostępne w internecie CV kobiety. Od teraz Maya jest wyposażona w narzędzia, które umożliwią jej wspinaczkę po szczeblach kariery — studia i doświadczenie. Początkowo oszołomiona, postanawia sprostać wyzwaniu, co wiąże się z wieloma zabawnymi sytuacjami. Silna wola pozwala Mai zatuszować drobne niedociągnięcia.

Komedia "Teraz albo nigdy" pokazuje, że zawsze jest czas na realizację marzeń – taka myśl towarzyszyła twórcom przy realizacji produkcji.

Teraz albo nigdy – ciekawostki

  • Reżyserem komedii romantycznej "Teraz albo nigdy" jest Peter Segal, który stanął za kamerą takich produkcji jak: "Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga" (1994), "Tomcio Grubasek" (1995), "Obywatele prezydenci" (1996), "Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów" (2000), "Dwóch gniewnych ludzi" (2003), "50 pierwszych randek" (2004), "Wykiwać klawisza" (2005), "Dorwać Smarta" (2008) czy "Legendy ringu" (2013);
  • Początkowo w roli Mai miała zostać obsadzona Julia Roberts;
  • Zdjęcia do filmu "Teraz albo nigdy" rozpoczęły się w październiku 2017 roku. Były kręcone w Nowym Jorku. Zakończy się w grudniu tego samego roku, a koszt produkcji nie przekroczył ustalonego budżetu;
  • Peter Segal przyznał, że z ekipą filmową czuł się jak z rodziną;
  • Piosenkę do filmu "Teraz albo nigdy" "Limitless" skomponowała Sia. Utwór wykonała Jennifer Lopez;
  • Jennifer Lopez nie tylko zagrała główną rolę, ale była również jedną z producentek filmu;
  • Początkowo premiera filmu "Teraz albo nigdy" miała się odbyć 21 listopada 2018 roku, jednak została przesunięta na 12 grudnia 2018 roku.
Teraz albo nigdy
Tytuł oryginalny

Second act

Gatunek

Komedia romantyczna

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

12.12.2018

Data polskiej premiery

28.12.2018

Czas trwania

103 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16wv7t
d16wv7t
d16wv7t