Trwa ładowanie...
23-05-2006 19:42

Teri Hatcher mówi głosami

Teri Hatcher mówi głosami
d11hiwh
d11hiwh

Teri Hatcher usłyszymy w podwójnej roli w animacji "Koralina", która powstaje na podstawie horroru dla dzieci autorstwa Neila Gaimana.

Książka opowiada o Koralinie - małej dziewczynie, która mieszka wraz z rodzicami w jednym z dużych mieszkań, jakie znajdują się w starym, wiktoriańskim domu. Pewnego dnia, gdy Koralina zwiedza nowy dom, odkrywa, że jej mieszkanie ma 14 drzwi. 13 drzwi otwiera się bez problemu i prowadzi do rzeczywistych miejsc w mieszkaniu. Czternaste drzwi znajdują się w odległym kącie pracowni i są zamknięte. Drzwi prowadzą do ciemnego przejścia, a stąd do niespokojnego miejsca spowitego mgłą i zamieszkałego przez alternatywną wersję jej sąsiadów i... rodziców.

W roli głównej usłyszymy Dakotę Fanning. Teri Hatcher będzie jej matką zarówno w realnym jak i równoległym świecie. W filmie usłyszymy muzykę kapeli They Might Be Giants.

Film powstanie w technice CGI dla Focus Features. Za kamerą stanie Henry Selick, który jest także autorem scenariusza. Produkcją zajmuje się Bill Mechanic.

Znana z serialu "Gotowe na wszystko" Teri Hatcher zagrała w filmach "Momentum" czy "Mali agenci".

d11hiwh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11hiwh