Trwa ładowanie...
d3o2y4m
Megafon.pl
Aktualności

"Urban Myths": zobacz Josepha Fiennesa jako Michaela Jacksona [ZWIASTUN]

Sky Arts przedstawiło trailer serialu "Urban Myths", w którym możemy zobaczyć trudnego do rozpoznania Josepha Fiennesa. Aktor wciela się w Michaela Jacksona, choć bądźmy szczerzy - trudno w nim rozpoznać zmarłego w 2009 roku boga popu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joseph Fiennes i Michael Jackson
Joseph Fiennes i Michael Jackson (Getty Images)
d3o2y4m

Ośmioodcinkowy "Urban Myths" zgodnie z tytułem przedstawiać będzie rozmaite miejskie legendy z udziałem gwiazd. Jeden z epizodów opowiada o rzekomej wyprawie Michaela Jacksona (Joseph Fiennes), Elizabeth Taylor (Stockard Channing) oraz Marlona Brando (Brian Cox) wypożyczonym samochodem z Nowego Jorku na Zachodnie Wybrzeże.

Gwiazdy zostały zaproszone na koncert wokalisty w Madison Square Garden, kiedy jednak po atakach terrorystycznych występ odwołano, podobnie jak loty z Nowego Jorku. Z uwagi na okoliczności artyści postanowili wybrać się w podróż do Kalifornii autem. Jak zeznali naoczni świadkowie, podobno niecodzienne trio zatrzymało się po drodze w kilku przydrożnych restauracjach.

Joseph Fiennes jako Michael Jackson Materiały prasowe
Joseph Fiennes jako Michael Jackson (Materiały prasowe)

W kolejnych odcinkach poznamy niewiarygodne historie z udziałem Cary'ego Granta i Timothy'ego Leary'ego (ojca ruchu hipisowskiego i propagatora LSD); Salvadora Dalego z Alice Cooperem; Samuela Becketta, nastoletniego Adolfa Hitlera, Boba Dylana i Dave'a Stewarta; Muhammada Alego czy Sex Pistols.

Premiera została wyznaczona na 19 stycznia.

d3o2y4m

Podziel się opinią

Share
d3o2y4m
d3o2y4m