Trwa ładowanie...

Vivica A. Fox nie będzie się rozbierać w "Dniu niepodległości"

Vivica A. Fox nie będzie się rozbierać w "Dniu niepodległości"
d1w4ry7
d1w4ry7

Vivica A. Fox opowiedziała co nieco na temat swej roli w kontynuacji "Dnia niepodległości" - "Independence Day 2". Niektórzy mogą być rozczarowani.

Vivica A. Fox w oryginale wcieliła się Jasmine Dubrow. Z zawodu striptizerkę. W sequelu nie będzie się jednak rozbierać.

- Nie zobaczycie jej tańczącej na rurze - powiedziała. - Jasmine była striptizerką o złotym sercu, która wykonywała swą pracę ze względu na wysokie zarobki. Teraz jest administratorką w szpitalu i zarządza nim. Cieszę się, że twórcy awansowali ją jako kobietę.

Wedle wcześniejszych doniesień w "Independence Day 2" kosmici mają wrócić na Ziemię w chwili, gdy jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych. Ludzie mają w rękach zdobycze technologiczne obcych, ale nie potrafią ich skopiować. Umieją jednak wstawić do zwykłego samolotu urządzenie antygrawitacyjne. Fabuła ma skupić się na nowym pokoleniu bohaterów.

d1w4ry7

Do swych ról powrócą Bill Pullman, Judd Hirsch oraz Jeff Goldblum. Ponadto na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak Brent Spiner, Jessie Usher, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Joey King i Maika Monroe.

"Dzień niepodległości", który powstał w 1996 roku, zarobił ponad 800 milionów dolarów. Druga część powinna trafić do kin w czerwcu 2016 roku.

Vivica A. Fox ostatnio zagrała w filmach "Terms & Conditions", "6 Ways to Sundown", "Carter High", "Gibby" czy "Golden Shoes".

d1w4ry7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w4ry7