Trwa ładowanie...

Walentynkowy kurs manipulowania facetem

Jeśli zapomnisz o jakiejś ważnej dla waszego związku rocznicy – np. rocznicy ślubu – nie wpadaj w panikę. Andrzej Saramonowicz w swojej najnowszej komedii „Jak się pozbyć cellulitu” przedstawia kilka sposobów wyjścia zwycięsko z tej ambarasującej sytuacji.

Walentynkowy kurs manipulowania facetemŹródło: Warner Bros. Entertainment Polska
d1qearh
d1qearh

Filmowe małżeństwo Ewy i Jakuba Silberbergów jest znakomitą ilustracją powiedzenia: mężczyzna jest głową, a kobieta szyją. Andrzej Saramonowicz, obsadzając w roli Ewy Dominikę Kluźniak, a w roli Jakuba Rafała Rutkowskiego, stworzył jedną z najzabawniejszych par, które ostatnio gościły na polskich ekranach. - Ewa to takie żywe srebro, niezwykle energetyczna kobieta, która każdy swój pomysł natychmiast przekuwa w czyn. Jej nadaktywność sprawia, że niemal całkowicie dominuje męża. Co ciekawe Jakub, z miłości lub też dla świętego spokoju, znosi cierpliwie wszystkie szalone pomysły swojej żony oraz jej przyjaciółek Kornelii oraz Mai i wcale nie zamierza pozbawiać jej „kierowniczego” stanowiska – mówi Andrzej Saramonowicz.

Ewa Silberberg do perfekcji opanowała sztukę manipulowania mężem. Kiedy zapomina o rocznicy ślubu bez trudu potrafi doprowadzić do sytuacji, w której to Jakub prosi o wybaczenie. Po zatrudnieniu całkowicie niekompetentnej ukraińskiej niani Ewa potrzebuje tylko chwili żeby uzyskać zgodę Jakuba na ten angaż. - Uwielbiam, kiedy jesteś taki stanowczy...- mruczy Ewa, nurkując pod kołdrę, by wyrazić wdzięczność za podjęcie roztropnej decyzji. Ogromna paleta środków perswazji sprawia, że Ewa potrafi nawet przekonać Jakuba, noszącego kipę Żyda, do zjedzenia uroczystego obiadu w... arabskim kebabie.

Ewa Silberberg nie miałaby także żadnego problemu z przekonaniem Jakuba żeby zabrał ją i jej dwie przyjaciółki w Walentynki do kina na „Jak się pozbyć cellulitu”. Sprawdź czy jesteś tak dobra jak ona?

„Jak się pozbyć cellulitu” jest pierwszą produkcją zrealizowaną w wyniku kontraktu podpisanego przez Warner Bros. i Andrzeja Saramonowicza („ Testosteron”, „Lejdis ”) oraz jego firmę San Graal. W głównych rolach występują: Magdalena Boczarska, Dominika Kluźniak, Maja Hirsch oraz Tomasz Kot, Wojciech Mecwaldowski, Cezary Kosiński i Rafał Rutkowski.

"Jak się pozbyć cellulitu" od 4 lutego jest już w kinach w całej Polsce.

d1qearh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qearh