Trwa ładowanie...

Weekend w TV, czyli co warto zobaczyć

Share
Weekend w TV, czyli co warto zobaczyć
Źródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
dba7lzd

Na szkolnych korytarzach rozbrzmiały ostatnie dzwonki, za oknami zagościła iście letnia pogoda. Nastał czas urlopów i wakacji Niestety także i w telewizji.

Już zeszłotygodniowy długi weekend nie malował się pod względem filmów telewizyjnych zbyt kolorowo. Okazuje się, że tendencja ta utrzymuje się nadal. Czyżby tak miało wyglądać całe lato?

Oczywiście posiadacze kanałów płatnych będą mieli co oglądać. Można wręcz powiedzieć, że czeka ich więcej atrakcji, niż zazwyczaj. Tymczasem w telewizji publicznej prawdziwa plejada filmów bardzo, bardzo przeciętnych. Wszelkie odstępstwa od tej normy przedstawiliśmy poniżej.

dba7lzd

W nadchodzący weekend wyemitowany zostanie jeden klasyczny horror, sądowa sensacja z doborową obsadą oraz romantyczny, baletowo Hip-Hopowy mix. Nie zabraknie również wierzących w duchy twórców wyjątkowo „gorącego” glinianego garnka oraz dowodu na to, jak dużo można osiągnąć w kinie SF, mając do dyspozycji rekordowo skromny budżet.

Gwiazdami weekendu będą: Susan Sarandon, Demi Moore, Julia Roberts, Magdalena Cielecka, Uma Thurman, Michelle Pfeiffer i Glen Close. Wśród męskich gwiazd wystąpią: Marek Kondrata, Ron Perlman, Jack Nicholson, John Travolta, Jamie Foxx, Partic Swayze i Tommy Lee Jones.
NAJCIEKAWSZE FILMOWE PROPOZYCJE NA NADCHODZĄCY WEEKEND

dba7lzd

Podziel się opinią

Share
dba7lzd
dba7lzd