Trwa ładowanie...
d1zu73p

Wielopokoleniowa obsada w przebojowej animacji. "Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska" w kinach od 2 lutego

"Pszczółka Maja" to bajka, która łączy pokolenia – cenią ją zarówno dziadkowie jak i rodzice oraz ich pociechy. Po sukcesie pełnometrażowego filmu z 2014 r., kolej na "Pszczółkę Maję: Miodowe igrzyska". Poznaj nazwiska polskich aktorów, którzy podłożyli głosy bohaterom animacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pszczółka Maja i przyjaciele powraca w nowym filmie pełnometrażowym
Pszczółka Maja i przyjaciele powraca w nowym filmie pełnometrażowym (Materiały prasowe)
d1zu73p

W nadchodzącym filmie "Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska" Maja przemówi głosem Agnieszki Fajlhauer, Gucio - Mateusza Banasiuka, zaś Teresa Lipowska ponownie wcieliła się w rolę Królowej Beatrycze. Magda Różdżka zostałą Sumbą, a niezrównany Jarosław Boberek – Bartoszem. W pozostałych rolach: Kasia Laska (Wioletka), Grzegorz Kwiecień (Filip), Jacek Bończyk (Zenek), Jacek Wolszczak (Gienek).

O filmie:

d1zu73p

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

"Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska" w kinach od 2 lutego.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
d1zu73p

Podziel się opinią

Share

d1zu73p

d1zu73p