Trwa ładowanie...

Will Smith bajeruje na DVD

Share
Will Smith bajeruje na DVD
Źródło: Warner Bros. Entertainment Inc.
d27v3gh

Kto nie zna Willa Smitha? Kto nie zna hip-hopu? Ale zanim rozwinął się hip-hop, był rap, a zanim Will Smith stał się sławnym piosenkarzem i aktorem, zadebiutował w popularnym serialu „Bajer z Bel-Air”, grając praktycznie samego siebie. Teraz serial, który był nieodzowną częścią kultury lat 90-tych trafia na DVD!

Głównym bohaterem serii jest William „Will” Smith, sprytny i inteligentny nastolatek urodzony i wychowany w biedzie, na ulicach Zachodniej Filadelfii. Po wdaniu się pewnego dnia w bójkę z czterema osiłkami, jego nadopiekuńcza matka z obawy o niepewną przyszłość syna wysyła go do domu swojej siostry – rodziny Banksów – prosto do Bel-Air, bogatej dzielnicy Los Angeles.

Pierwotnie "Bajer z Bel-Air" nie miał trafić na DVD do Polski, jednak po staraniach dystrybutora udało się wydać trzeci sezon serii. W dodatkach na 4 płytach DVD znalazły się również cukiereczki z Bel-Air: Najlepsze momenty sezonu 3 oraz wpadki i gagi.

d27v3gh

* Kolejną komedią telewizyjną, która debiutuje na DVD jest serial "Dwóch i pół" (Two and a half men). W roli głównej występuje tu Charlie Sheen.*

Charlie to przystojny trzydziestolatek, który odnosi sukcesy jako autor spotów reklamowych. Jest niepoprawnym singlem, uwielbia imprezować i dobrze bawić się w towarzystwie pięknych dziewczyn. Pewnego dnia w jego życiu pojawią się jeszcze dwie osoby – brat Alan, który po rozwodzie z żoną nie ma gdzie mieszkać ze swoim 11-letnim synem, Jake’m…

Serial nominowany był do wielu nagród, w tym Emmy w kategorii „Telewizyjny sitcom”, w 2004 roku "Dwóch i pół" zdobył nagrodę People’s Choice Award w kategorii „ Ulubiony nowy serial komediowy”, a w 2006 tę samą statuetkę w kategorii „Ulubiona komedia telewizyjna”.

Po usilnych staraniach dystrybutora, udało się wydać w Polsce na DVD drugi sezon tej serii, na który składają się 4 płyty DVD.

Pakiety trafią do sklepów 23 marca. Dystrybutorem tytułów jest Warner Home Video.

d27v3gh

Podziel się opinią

Share
d27v3gh
d27v3gh