Trwa ładowanie...
d3gf61x

Wojna polsko-ruska pod flagą białoczerwoną

Najnowsze informacje
2.8
(158 głosów)
Oceń:
1
2
d3gf61x

Ekranizacja bestsellerowej powieści Doroty Masłowskiej z Borysem Szycem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. W filmie występują również: Roma Gąsiorowska („Pittbull”), Sonia Bohosiewicz („Rezerwat”), Anna Prus („Ja wam pokażę”) i Maria Strzelecka („Chaos”). Autorem scenariusza i reżyserem jest Xawery Żuławski, laureat nagrody za filmowy debiut na FPFF w Gdyni 2008.

Filmowa „Wojna polsko-ruska” to pełna adrenaliny, bezkompromisowa opowieść o młodych ludziach głodnych emocji i przeżyć oraz o nieokiełznanej sile ich wyobraźni! To filmowy rollercoaster o łapczywej miłości, która totalnie potrafi odmienić zwyczajne życie. Film jest opowieścią o sile uczuć, które sprawiają, że chcemy w życiu spróbować wszystkiego oraz zderzyć oczekiwania z własną wyobraźnią.

Film zrealizowano z niesamowitą dynamiką wykorzystując rewelacyjne efekty specjalne, popisy kaskaderów, dynamiczną muzykę i montaż. A dialogi, które usłyszymy w filmie na pewno pozostaną niezapomniane.

Silnemu (Borys Szyc) nie układa się z Magdą (Roma Gąsiorowska), bo ich miłość to ciągła walka. Pełen złości Silny niczym bolid przejedzie z zawrotną prędkością przez kilka dni swojego życia w poszukiwaniu recepty na szczęście. Na jego wyboistej drodze staną niezwykłe kobiety: Angela (Maria Strzelecka) – pełna odjechanych marzeń wrażliwa dziewica, Nata (Sonia Bohosiewicz) – stara przyjaciółka, miłośniczka wąchania zupek w proszku, Ola (Anna Prus) z pozoru nieśmiała, bezwzględna uwodzicielka, której imponuje prostoduszność Silnego oraz… Dorota (Dorota Masłowska) – nastolatka, w której głowie dzieje się cały ten film.

Gdy rozum śpi, budzą się… hormony!

Podziel się opinią

1
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gf61x
d3gf61x
d3gf61x