Trwa ładowanie...
premiera
14-01-2010 16:06

"Wszystko, co kocham": W końcu nowe twarze w polskim filmie!

"Wszystko, co kocham": W końcu nowe twarze w polskim filmie!Źródło: ITI Cinema
d2s1jzl
d2s1jzl

Już w najbliższy piątek, 15 stycznia, na ekrany kin w całej Polsce wchodzi najbardziej zbuntowany polskich film tego roku – „Wszystko, co kocham” w reżyserii Jacka Borcucha.

To historia grupy przyjaciół, którzy wypełnioną muzyką młodość przeżywają na polskim wybrzeżu. Janek (Mateusz Kościukiewicz)
, wrażliwy, zakochany w Basi (Olga Frycz)
, jak współczesny Romeo, nie jest w stanie pogodzić się z tym, że ich miłość może być zakazana. Konflikt między rodzinami młodych sprawi, że rodzące się uczucie zostanie wystawione na próbę...

W tle przetacza się Wielka Historia, a na pierwszym planie – eksplozja młodości, muzyka, pierwsza miłość, pierwszy bunt, głód życia, seks…

Zobacz fragmenty filmu i wypowiedzi twórców!

„Wszystko, co kocham” zdobyło uznanie krytyki, która napisała na jego temat wiele ciepłych słów, poniżej o filmie mówią młodzi aktorzy, odtwórcy głównych ról: Kuba Gierszał (Kazik): „Wszystko, co kocham” to film szczęśliwy. Działa jak zastrzyk dobrej energii. To film dla każdego.

Mateusz Banasiuk (Staszek): Niezwykły, piękny, poetycki, ale zarazem ostry.

d2s1jzl

Mateusz Kościukiewicz (Janek): Wielowątkowy, zakochany, uwolniony.

Igor Obłoza (Diabeł): To film o miłości, o przyjaźni, o wielkich wartościach, o wolności ciała, umysłu, wszystkiego. To historia młodego człowieka, który nie zważając na konsekwencje, dąży do celu po to, by rozgrzać swoje serce.

Jacek Borcuch (reżyser): „Wszystko, co kocham” to film prawdziwy, bo oparty na historii, która wydarzyła się naprawdę. To opowieść, która skupia się na tym, co nieprzemijające, uniwersalne, charakterystyczne dla naszego gatunku, bo to film o emocjach, o miłości, o tęsknocie, o marzeniach, o pasji. To film o tym, co w życiu najważniejsze.

* "Wszystko, co kocham" w kinach już od piątku 15 stycznia!*

d2s1jzl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s1jzl