Trwa ładowanie...
d3lmqzs
Megafon.pl
Aktualności

Za kulisami musicalu "La La Land": sekretne marzenie Ryana Goslinga

W sieci pojawił się materiał zza kulis musicalu "La La Land" z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryan Gosling i Emma Stone fot. Black Label Media
Ryan Gosling i Emma Stone fot. Black Label Media (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d3lmqzs

W ciągu czterech i pół minuty widzowie mogą dowiedzieć się jak wyglądała realizacja musicalu, który staje się coraz mocniejszym kandydatem do oscarowych nominacji.

W filmiku, który ukazał się na YouTube, reżyser i scenarzysta Damien Chazelle opowiada m.in. o procesie wyboru Ryana Goslinga i Emmy Stone do głównych ról.

- Gdy się ich widzi razem, są jak Ginger i Fred, Bogart i Bacall, klasyczna hollywoodzka para ekranowa - stwierdza twórca. - Po cichu marzyłem o tym, żeby zrobić kiedyś film w stylu musicalu lat 30. i 40. - dodaje sam Ryan Gosling. - Pomysł tej naprawdę współczesnej historii o dwójce starających się przebić artystów i marzycieli był bardzo ekscytujący - przyznaje Emma Stone.

d3lmqzs

"La La Land" opowiada o romansie jazzowego pianisty Sebastiana (Ryan Gosling) i aspirującej aktorki Mii (Emma Stone). Kiedy przyjdzie sukces, zakochani będą musieli zmierzyć się z decyzjami, które zagrożą ich związkowi. Całość stanowi hołd dla złotej ery amerykańskich musicali. W obsadzie
znaleźli się także J.K. Simmons, Jessica Rothe, Sonoya Mizuno, Callie Hernandez i Finn Wittrock. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Damien Chazelle. Dzieło, które znakomicie przyjęto na festiwalach, już typowane jest do oscarowej rywalizacji. Polska premiera wyznaczona została na 20 stycznia.

d3lmqzs

Podziel się opinią

Share
d3lmqzs
d3lmqzs