Trwa ładowanie...
d40ckk3
Aktualności

"Zły Mikołaj 2": niesamowita metamorfoza Kathy Bates

Ma na koncie Oscara, Złote Globy, Emmy oraz wiele innych nagród i nominacji. Kathy Bates to ceniona amerykańska aktorka filmowa i teatralna, jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd Hollywood. Ostatnie jej zdjęcia mogą jednak mocno zaniepokoić wszystkich niewtajemniczonych. Spokojnie! Ta metamorfoza nastąpiła tylko na potrzeby roli matki Świętego Mikołaja… Złego Mikołaja. Willie (Billy Bob Thornton) i Sunny (Kathy Bates) mają do nadrobienia trudną przeszłość!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zły Mikołaj 2": niesamowita metamorfoza Kathy Bates
(Materiały prasowe)
d40ckk3

- Cholera, tak, mam tę rolę! – tak brzmiały pierwsze słowa Bates kiedy otrzymała wiadomość o angażu do roli matki w „Złym Mikołaju 2”. Aktorka jest wielką fanką pierwszej części komedii. Nie kryjąc podekscytowania dodaje – Włączenie kobiecej postaci do tego miksu (Thornton i Cox) było świetnym pomysłem. Nie tylko dlatego, że znalazła się dla mnie rola. Wytwarza się inny rodzaj energii, kiedy pośród takich mężczyzn pojawia się kobieta.

- Jestem pewna, że wszystkie słowa, których używa Willie, usłyszał w języku używanym na co dzień przez mamę i tatę – opowiada Bates. Sunny nigdy nie była dobrą matką. Willie miał 11 lat, kiedy ona trafiła do więzienia, ich wspólne wspomnienia skupiają się głównie wokół kradzieży. Kiedy był dzieckiem, Sunny często wykorzystywała talent syna do otwierania sejfów.

d40ckk3

Sunny nie wygląda też jak typowa mama. Kiedy przychodzi do domu, zdejmuje z siebie kostium miłej starszej pani. Jej garderoba składa się z kurtek motocyklowych, topów na ramiączkach, mnóstwa srebrnych łańcuchów. W takiej stylizacji Kathy Bates jeszcze nie występowała!

"Zły Mikołaj 2" od 23 listopada w kinach.

d40ckk3

Podziel się opinią

Share

d40ckk3

d40ckk3