Trwa ładowanie...
d1a92i3
Aktualności

Żółwie Ninja rządzą w USA

Share
Żółwie Ninja rządzą w USA
d1a92i3

Na szczycie amerykańskiego box office znalazła się najnowsza kinowa wersja filmu "Wojownicze Żółwie Ninja".

Tym razem Leonardo, Donatello, Michaelangelo oraz Rafaello stawią czoła Maxowi Wintersowi, który pragnie przejąć władzę nad światem gromadząc armię starożytnych potworów. Debiutujący w zestawieniu obraz w reżyserii Kevina Munroe zarobił przez pierwszy weekend ponad 24 miliony dolarów.

Kolejną nowością notowania jest film "Strzelec" z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Głównym bohaterem jest snajper, żyjący na dobrowolnym wygnaniu na pustkowiach Arkansas, po tym jak przyczynił się do śmierci niewinnej osoby. Byli współpracownicy pragną jednak uzyskać jego pomoc. Sytuacja się komplikuje, gdy wychodzi na jaw, że bohater został wrobiony w zabójstwo, któremu miał przeszkodzić. Uciekając, stara się znaleźć prawdziwego mordercę. Projekt uplasował się na trzeciej pozycji box office z kwotą 14,5 miliona dolarów na koncie.

d1a92i3

Na miejscu piątym znalazł się debiutant "The Last Mimzy" w reżyserii Roberta Shaye. Produkcja ukazuje losy bliźniąt, u których rozwijają się niezwykłe talenty, po tym jak odkrywają tajemnicze pudełko z zabawkami. Weekend przyniósł projektowi ponad 10 milionów dolarów.

"Wzgórza mają oczy 2" to kolejna nowość zestawienia. W kontynuacji znanego horroru ofiarami rodziny kanibali padają młodzi funkcjonariusze Gwardii Narodowej, którzy odbywają trening na meksykańskiej pustyni. Obraz uplasował się na siódmej pozycji box office z 10 milionami dolarów na koncie.

Miejsce ósme należy do debiutanta "Reign Over Me" z Adamem Sandlerem i Liv Tyler w rolach głównych. Bohaterem filmu jest mężczyzna, który spotyka po latach przyjaciela z czasów studenckich. Odnowienie kontaktów pomaga mu ukoić ból po stracie rodziny. Projekt zarobił przez pierwszy weekend 8 milionów dolarów.

Ostatnią nowością zestawienia jest film "Pride" w reżyserii Sunu Gonery. Zainspirowany prawdziwą historią Jima Ellisa obraz opowiada o czarnoskórym trenerze pływania, który w odnowionym przez siebie basenie w centrum Filadelfii tworzy drużynę pływacką. Obraz zarobił przez weekend 4 miliony dolarów i uplasował się na dziewiątym miejscu box office.

d1a92i3

Podziel się opinią

Share
d1a92i3
d1a92i3