Trwa ładowanie...

75. Rocznica Powstania Warszawskiego. Muzeum przygotowało specjalny spot

Już 1 sierpnia będziemy obchodzić 75. rocznicę Powstania Warszawskiego. Z tej okazji Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowało specjalny spot.

75. Rocznica Powstania Warszawskiego. Muzeum przygotowało specjalny spotŹródło: Youtube.com
d3giujn
d3giujn

75. rocznicy Powstania Warszawskiego - spot "Łączą nas wartości"

Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z producentem filmowym Oto Film przygotowało specjalny spot "Łączą na wartości", który powstał z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Celem spotu jest rozpowszechnianie wartości powstańczych, a także by łączyły one kolejne pokolenia. W premierowym zwiastunu wystąpili Powstańcy: Hanna Stadnik, Halina Jędrzejewska, Zofia Czekalska, Witold Kieżun, Janusz Gołuchowski, Witold Kruczek-Abuładze, Irena Paśnik, Barbara Wysiadecka, a także młodzi aktorzy odgrywający rolę partyzantów w czasach młodości.

Bohaterowie występujący w spocie odnoszą się do współczesnego człowieczeństwa. Film ma na celu opowiedzenie młodym ludziom, jak wyglądało życie Powstańców 75 lat temu. Szczególnie w odniesieniu do szybkiego i intensywnego świata dzisiejszej młodzieży.

Producentem materiału wideo jest studio filmowe Oto Film, a za reżyserię odpowiada Tadeusz Śliwa. Muzykę przygotował Radzimir Dębski, który skomponował ją wyłącznie z archiwalnych dźwięków udostępnionych przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Przy filmie łącznie pracowało 100 osób.

d3giujn

- Zależy nam, aby przesłanie wartości, o których mówią Powstańcy, dotarło do jak najszerszej grupy odbiorców w różnym wieku. Spot będzie emitowany nie tylko w telewizji, ale również w kinach i szeroko w mediach społecznościowych. Kontynuacja kampanii spotowej będzie kampania oparta na publikacji zdjęć Powstańców z aktorami, którzy grają naszych bohaterów w młodości - powiedział Jan Okładowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.

Spot będzie emitowany w stacjach telewizyjnych w ramach kampanii społecznej od 25 lipca do 11 sierpnia 2019 r.

Akcja Wirtualnej Polski "Spełnijmy marzenie Powstańca"

Z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego Wirtualna Polska przygotowała specjalną akcję "Spełnijmy marzenie Powstańca".

d3giujn

– Mam już 90 lat. Nas Powstańców jest z każdym rokiem coraz mniej… Jestem szczęśliwy, gdy patrzę na was. Macie ogromne możliwości w kraju, który dziś jest wolny – mówi wzruszony Powstaniec.

Mamy niezwykłą szansę aby pokazać Panu Stanisławowi Majewskiemu, że nie zapomnieliśmy o Powstańcach. Zapraszamy Was 1 sierpnia o godz. 10:00 na Skwer Batalionu AK Zaremba Piorun. Powstańcy próbowali ocalić Polskę i przyszłe pokolenia. Odwdzięczmy się za tę próbę.

d3giujn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3giujn