Trwa ładowanie...
d4i9fbf

75. Rocznica Powstania Warszawskiego. Muzeum przygotowało specjalny spot

Już 1 sierpnia będziemy obchodzić 75. rocznicę Powstania Warszawskiego. Z tej okazji Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowało specjalny spot.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
75. Rocznica Powstania Warszawskiego. Muzeum przygotowało specjalny spot
75. Rocznica Powstania Warszawskiego. Muzeum przygotowało specjalny spot (Youtube.com)
d4i9fbf

75. rocznicy Powstania Warszawskiego - spot "Łączą nas wartości"

Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z producentem filmowym Oto Film przygotowało specjalny spot "Łączą na wartości", który powstał z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Celem spotu jest rozpowszechnianie wartości powstańczych, a także by łączyły one kolejne pokolenia. W premierowym zwiastunu wystąpili Powstańcy: Hanna Stadnik, Halina Jędrzejewska, Zofia Czekalska, Witold Kieżun, Janusz Gołuchowski, Witold Kruczek-Abuładze, Irena Paśnik, Barbara Wysiadecka, a także młodzi aktorzy odgrywający rolę partyzantów w czasach młodości.

d4i9fbf

Bohaterowie występujący w spocie odnoszą się do współczesnego człowieczeństwa. Film ma na celu opowiedzenie młodym ludziom, jak wyglądało życie Powstańców 75 lat temu. Szczególnie w odniesieniu do szybkiego i intensywnego świata dzisiejszej młodzieży.

Producentem materiału wideo jest studio filmowe Oto Film, a za reżyserię odpowiada Tadeusz Śliwa. Muzykę przygotował Radzimir Dębski, który skomponował ją wyłącznie z archiwalnych dźwięków udostępnionych przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Przy filmie łącznie pracowało 100 osób.

- Zależy nam, aby przesłanie wartości, o których mówią Powstańcy, dotarło do jak najszerszej grupy odbiorców w różnym wieku. Spot będzie emitowany nie tylko w telewizji, ale również w kinach i szeroko w mediach społecznościowych. Kontynuacja kampanii spotowej będzie kampania oparta na publikacji zdjęć Powstańców z aktorami, którzy grają naszych bohaterów w młodości - powiedział Jan Okładowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.

Spot będzie emitowany w stacjach telewizyjnych w ramach kampanii społecznej od 25 lipca do 11 sierpnia 2019 r.

Akcja Wirtualnej Polski "Spełnijmy marzenie Powstańca"

Z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego Wirtualna Polska przygotowała specjalną akcję "Spełnijmy marzenie Powstańca".

d4i9fbf

– Mam już 90 lat. Nas Powstańców jest z każdym rokiem coraz mniej… Jestem szczęśliwy, gdy patrzę na was. Macie ogromne możliwości w kraju, który dziś jest wolny – mówi wzruszony Powstaniec.

Mamy niezwykłą szansę aby pokazać Panu Stanisławowi Majewskiemu, że nie zapomnieliśmy o Powstańcach. Zapraszamy Was 1 sierpnia o godz. 10:00 na Skwer Batalionu AK Zaremba Piorun. Powstańcy próbowali ocalić Polskę i przyszłe pokolenia. Odwdzięczmy się za tę próbę.

d4i9fbf

Podziel się opinią

Share
d4i9fbf
d4i9fbf