Trwa ładowanie...
ycipk-3naszv
ycipk-3naszv

Bad Company (Czeski łącznik) - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Bad Company to amerykańskie kino akcji w pełnej krasie. Agenci CIA rozpracowują rosyjskich handlarzy bronią masowego rażenia. Agent, który zajmuje się tą sprawą, parę dni przed sfinalizowaniem ustawionej transakcji, zostaje zabity. CIA nie może pozwolić rosyjskim gangsterom na wymknięcie się z zasadzki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3naszv
Wybuchowy duet rozpracowuje rosyjskich handlarzy bronią nuklearną
Podziel się

Bad Company - fabuła

Gaylord Oakes (niezawodny Antony Hopkins, grał w takich hitach, jak: Hannibal, Milczenie owiec, Czerwony smok, Joe Black) i Kevin Pope (Zabójcza broń IV, Dogma) są agentami CIA, którzy rozpracowują rosyjski gang, handlujący bronią masowego rażenia.

Kevin przedstawia się jak Michael Turner parający się handlem antykami z Pragi. Gdy zdobywa zaufanie Adrika Vasa (Peter Stormarem, grał też w: Raport mniejszości i Tańcząc w ciemnościach), szefa rosyjskiego gangu, przedstawia mu swojego partnera Oakesa, jako zainteresowanego nabywcę.

ycipk-3naszv

Na 9 dni przed sfinalizowaniem transakcji, która miała skończyć się spektakularnym sukcesem CIA, Kevin Pope zostaje zabity. Dowódcy CIA, pomimo śmierci agenta, nie mają zamiaru zrezygnować z akcji i zaprzepaścić szansę na ujęcie groźnych przestępców.

Bad Company - zawiązanie akcji

Szefostwo CIA dowiaduje się, że Kevin ma brata bliźniaka, o którego istnieniu nie wiedział ani jeden ani drugi. Chcą więc zrekrutować na miejsce zamordowanego agenta, jego brata bliźniaka – Jake'a. Sęk w tym, że Jake Hayes nie miał nigdy do czynienia ze służbami specjalnymi. Co więcej, nie ma stałej pracy, jest drobnym cwaniaczkiem, zarabia na życie grając w szachy za pieniądze oraz handluje biletami, czasem dorabia jako DJ. Ale ma motywację.

Julie, jego dziewczyna, ma dosyć pustego życia z beztroskim chłopakiem i chce wyprowadzić się do Seattle, gdzie ma szanse na godne życie. Zdesperowany Jake wie, że musi coś ze sobą zrobić, aby dziewczyna go doceniła i nie zostawiła. Przyjmuje więc propozycję CIA. Przechodzi ekspresowe szkolenie i podszywając się pod zabitego brata, wspólnie z Oaksem ruszają na spotkanie z rosyjskimi gangsterami.

ycipk-3naszv

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-3naszv
ycipk-3naszv
ycipk-3naszv