Trwa ładowanie...
d17afi5
Aktualności

Cate Blanchett i dzierganie na planie

Share
Cate Blanchett
Cate Blanchett
d17afi5

Cate Blanchett postanowiła nauczyć się robótek na drutach, aby wypełnić sobie czas pomiędzy zdjęciami na planie filmowym.

Dobrodziejstwa dziergania na planie odkryły już Sara Jessica Parker, Julia Roberts i Uma Thurman. Blanchett zaopatrzyła się w druty i kłębki włóczki, ale dotychczas nie udało się jej wyjąć ich z torby.

- Wygląda to na wspaniałe zajęcie - wyznała aktorka na łamach magazynu "In Style". - Lubię chodzić po planie i rozmawiać z ludźmi, ale chciałabym także móc usiąść spokojnie i coś wydziergać.

d17afi5

Dużą część wolnego czasu pomiędzy zdjęciami Blanchett spędza na odsypianiu. Niekiedy towarzyszą jej również dzieci. - Często odwiedzają mnie na planie moi chłopcy - opowiada 37-letnia mama Dashiella i Romana. - To wspaniałe, bo mogę oglądać proces powstawania obrazu ich oczyma.

Niedawno weszły na ekrany polskich kin dwa filmy z udziałem Cate Blanchett: "Babel" i "Notatki o skandalu". Jeszcze w tym roku zobaczymy kolejne obrazy z udziałem pięknej Australijki: "Dobry Niemiec" i "The Golden Age". Premierę ostatniego z wymienionych projektów, kontynuacji opowieści o losach Elżbiety I, przewidziano na październik 2007.

d17afi5

Podziel się opinią

Share
d17afi5
d17afi5