Trwa ładowanie...

Chichioczący Maciej Stuhr, błaznujący Wojewódzki, rozrabiaka Kryszak i inni

Share
Chichioczący Maciej Stuhr, błaznujący Wojewódzki, rozrabiaka Kryszak i inni
dwg6mr1

Maciej Stuhr w nieustannie dobrym humorze, jak zwykle pichcący i matkujący wszystkim Robert Makłowicz, marudzący i nigdy nie zadowolony Paweł Wilczak, wiecznie rozrabiający Jerzy Kryszak, bojowo nastawiony do życia Jarosław Boberek, niezwykle bystry Zbigniew Suszyński oraz czuwający nad wszystkimi prezesunio – Cezary Morawski. Oto skład grupy Krasnoludków, których prawdziwą historię poznamy już w najbliższy weekend.

7 Krasnoludków – Historia prawdziwa to komedia dla dzieci i dorosłych w polskiej wersji językowej z udziałem gwiazd polskiego kina i showbiznesu. Opróczy wyżej wymienionych w filmie usłyszymy także głosy przedstawicielek dwóch pokoleń: Katarzyny Figury czy Joanny Jabłczyńskiej.

Pojawią także debiutujący w tej roli Kuba Wojewódzki (wcielający się w dobrze sobie znanej roli nadwornego błazna) oraz Krzysztof Rutkowski, o którym było głośno ostatnio z niezbyt pochlebnych względów. W filmie Rutkowski użyczył swego głosu Wielkiemu Łowczemu, który ma za zadanie odnaleźć Śnieżkę, która śmiała być piękniejsza od Złej Królowej. Zobacz, jak polscy aktorzy radzili sobie w studiu z dubbingiem do filmu „Na początku była oczywiście, szpiczasta czapka i szalony pomysł. Uświadomiłem sobie, że jeden bohater, to stanowczo za mało na film dla szerokiej widowni. Jeszcze lepsze efekty osiąga się, jeśli użyje się magicznej liczby 7, bohaterów ubierze się w śmieszne czapki i wyposaży w zabawne dialogi.

dwg6mr1

W trakcie akcji odbijania Śnieżki, krasnal Prezes objawia swoją prawdziwą tożsamość. Okazuje się, że to on jest Królem, który zaginął przed laty. Wypędziła go zła Królowa po tym, jak bezprawnie odebrała mu nowonarodzoną córeczkę. Prezes dotąd nie wiedział, że jest ojcem następczyni tronu – Śnieżki.

Wszystko dobrze się kończy, albo prawie dobrze. Krasnale są wniebowzięci, bo po powrocie do domu mogą żyć bez towarzystwa płci przeciwnej. Nowe kłopoty zaczną się, kiedy do ich drzwi zapuka Czerwony Kapturek.

7 Krasnoludków – Historia prawdziwa w kinach od 25 sierpnia pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

dwg6mr1

Podziel się opinią

Share
dwg6mr1
dwg6mr1