Trwa ładowanie...
d1cib39

Fred Claus - Brat Świętego Mikołaja

Najnowsze informacje
2.6
(11 głosów)
Oceń:
d1cib39

Fred Claus (Vince Vaughn), odkąd pamięta, żył w cieniu swojego młodszego brata, Mikołaja, i pomimo szczerych starań nigdy nie udało mu się pójść w jego ślady.

No cóż, Mikołaj,– co tu dużo mówić – był po prostu... Święty. Zgodnie z oczekiwaniami, wyrósł więc na wzór szczodrości, Fred zaś wręcz przeciwnie, znalazł się na przeciwnym biegunie – jako egzekutor długów kradł to, co udało mu się odzyskać. W rezultacie liczne matactwa zaprowadziły go do więzienia.

Pomimo protestów pani Claus, Mikołaj zgadza się opłacić kaucję za swojego brata, jednak pod warunkiem że przyjedzie on na Biegun Północny i odpracuje swój dług, składając zabawki.

Jest tylko jeden problem: Fred zupełnie nie nadaje się na elfa – święta zbliżają się wielkimi krokami, a wszystko wskazuje na to, że on, jako czarna owca, niestety zepsuje te najradośniejsze dni w roku.

Czy doprowadzi swojego młodszego brata na skraj rozpaczy? Tym razem przecież łupem złodziejaszka Freda może paść… Boże Narodzenie. Jeżeli tak się stanie, to nawet sam renifer Rudolf nic nie wskóra.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cib39
d1cib39
d1cib39