Trwa ładowanie...
ycipk-27whoy
ycipk-27whoy

Fred Claus - Brat Świętego Mikołaja - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Fred Claus (Vince Vaughn), odkąd pamięta, żył w cieniu swojego młodszego brata, Mikołaja, i pomimo szczerych starań nigdy nie udało mu się pójść w jego ślady.

No cóż, Mikołaj,– co tu dużo mówić – był po prostu... Święty. Zgodnie z oczekiwaniami, wyrósł więc na wzór szczodrości, Fred zaś wręcz przeciwnie, znalazł się na przeciwnym biegunie – jako egzekutor długów kradł to, co udało mu się odzyskać. W rezultacie liczne matactwa zaprowadziły go do więzienia.

Pomimo protestów pani Claus, Mikołaj zgadza się opłacić kaucję za swojego brata, jednak pod warunkiem że przyjedzie on na Biegun Północny i odpracuje swój dług, składając zabawki.

Jest tylko jeden problem: Fred zupełnie nie nadaje się na elfa – święta zbliżają się wielkimi krokami, a wszystko wskazuje na to, że on, jako czarna owca, niestety zepsuje te najradośniejsze dni w roku.

ycipk-27whoy

Czy doprowadzi swojego młodszego brata na skraj rozpaczy? Tym razem przecież łupem złodziejaszka Freda może paść… Boże Narodzenie. Jeżeli tak się stanie, to nawet sam renifer Rudolf nic nie wskóra.

ycipk-27whoy

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-27whoy
ycipk-27whoy