Trwa ładowanie...
olga kurylenko

''Horizons'': Olga Kurylenko i Andrea Riseborough walczą o serce Toma Cruise'a

Share
''Horizons'': Olga Kurylenko i Andrea Riseborough walczą o serce Toma Cruise'a
d3jbp21

Olga Kurylenko i Andrea Riseborough zagrają główne role żeńskie u boku Toma Cruise'a w nowym filmie Josepha Kosinskiego.

Jeszcze do niedawna obraz funkcjonował pod roboczymi tytułami "Horizons" i "Oblivion". Dziś projekt pozbawiony jest tytułu. Pierwotnie w jednej z głównych ról miała zagrać Jessica Chastain, jednak aktorka zrezygnowała z udziału w przedsięwzięciu.

Przypomnijmy, iż produkcja będzie adaptacją powieści graficznej autorstwa Josepha Kosinskiego i Arvida Nelsona. Akcja filmu rozegra się w przyszłości, w postapokaliptycznym świecie, w którym ludzie żyją nad chmurami, ponieważ Ziemia nie nadaje się już do zamieszkania. Bohaterem będzie żołnierz (w tej roli Tom Cruise), który naprawia na Ziemi zdalnie sterowane samoloty, tropiące i unicestwiające przedstawicieli obcej rasy. Wkrótce mężczyzna spotyka na swojej drodze piękną kobietę. Razem wyruszają w podróż pełną przygód.

W filmie przewidziano dwie główne role żeńskie: wspomnianej piękności o imieniu Victoria, którą spotyka bohater, a także Julii, narzeczonej Cruise'a przed inwazją na Ziemię. Pierwszą z nich zagra Riseborough, a drugą - Kurylenko.

d3jbp21

Autorami scenariusza są William Monahan i Karl Gajdusek. Budżet projektu szacowany jest na sto milionów dolarów.

Andrea Riseborough wystąpiła ostatnio w nowym filmie Madonny, "W.E". Olgę Kurylenko mogliśmy podziwiać pod koniec 2010 roku w obrazie "Centurion".


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d3jbp21

Podziel się opinią

Share
d3jbp21
d3jbp21