Trwa ładowanie...
16-07-2009 04:33

Johnny Depp jako Dean Martin?

Johnny Depp jako Dean Martin?Źródło: AFP
d1bs9za
d1bs9za

Jeśli brać na poważnie kolejne doniesienia o potencjalnych rolach Johnny'ego Deppa, to aktor właściwie mógłby sportretować każdego. Jest już głównym kandydatem do odegrania Franka Sinatry w filmie Martina Scorsese, a teraz również i Deana Martina.

Córka słynnego przystojniaka z "Paczki Szczurów", Deana, wyznała na antenie bostońskiego radia, iż Joe Mantegna przygotowuje się do reżyserii filmu biograficznego o jej ojcu. Autorką scenariusza jest Bonnie Hunt. - Johnny Depp jest wspaniałym aktorem - przyznała Deana Martin. - Posiada ten urok i czar. Poza tym jest podobny do mojego ojca. Myślę, że doskonale by go sportretował dodała córka słynnego aktora, piosenkarza i playboya.

Warto wspomnieć, iż Mantegna zagrał Martina w produkcji HBO o "Paczce Szczurów", do której oprócz wspomnianego gwiazdora należeli Sammy Davis Jr., Peter Lawford, Joey Bishop i Frank Sinatra.

Jak na razie nie wiadomo jak na rolę Martina zapatruje się Depp. Jednego możemy być pewni, iż 17 lipca aktora będzie można zobaczyć w kinach w kryminale "Wrogowie publiczni".

d1bs9za
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bs9za