Trwa ładowanie...
johnny depp
02-03-2011 13:29

Johnny Depp jako ''Rango'' od piątku w kinach!

Johnny Depp jako ''Rango'' od piątku w kinach!Źródło: UIP United International Pictures
d46bpuh
d46bpuh

Już w piątek 4 marca swoją premierę będzie miał najnowszy film twórcy "Piratów z Karaibów". Tym razem reżyser, *Gore Verbinski, zabierze nas w animowaną podróż na Dziki Zachód, gdzie mężczyźni w kapeluszach z rewolwerami przewieszonymi u pasa stanowią codzienność. Tytułowemu bohaterowi, Rango, głos w oryginalnej wersji podkłada Johnny Depp.*

Kameleon z aktorskim zacięciem w wyniku przypadku trafia do miasteczka pełnego rewolwerowców. Nie ma tu miejsca dla hawajskiej koszuli, idealnie sprawdza się natomiast buńczuczny temperament. Pod wpływem impulsu z nieporadnego Larsa jaszczurka przemienia się w nieustraszonego Rango - ucieleśnienie kowbojskich ideałów.

Zobacz "Rango" w kowbojskim stroju:

Stali bywalcy saloonu z entuzjazmem łykają brawurowe opowieści naszego bohatera. Nowy przybysz wzbudza podziw wśród szczerbatych płazów, jednouchych królików czy okaleczonych ptaków. Rango fantazjując o swoich wyczynach nie waha się sięgać gwiazd, w tym przypadku jednej - szeryfa. Staje się nadzieją dla usychających z braku wody mieszkańców, a gdy ostatnia kropla tego bezcennego w pustynnych warunkach surowca znika, wraz z nowymi przyjaciółmi rusza na poszukiwanie.

d46bpuh

Humor, przygoda, eksplozje i więcej eksplozji w "Rango":

Film naszpikowany jest dialogami, w których niebywała erudycja i wyszukany język mieszają się z gwarą podwórkową, a klimatu dodają hiszpańskie wtrącenia pokroju „amigo” czy „hombre”. Wymiany zdań między bohaterami obfitują w absurdalne i zaskakujące skojarzenia, co skutkuje niekontrolowanymi eksplozjami śmiechu. Do tego dochodzi nieporadność Rango i jego spontaniczne kolizje, które na sali kinowej spotkają się z pewnością z radosnym przyjęciem ze strony najmłodszych widzów.

Siła „Rango” to nie tylko przyjemna fabuła i dowcipne gagi. Gore Verbinski wykorzystał szeroki wachlarz możliwości, jaki daje animacja, tworząc urzekający swoją estetyką obraz. Fascynuje hojność w dbałości o detale, a akcję potęgują dynamiczne zbliżenia, za których sprawą pędząca autostradą ciężarówka wbija nas w kinowy fotel.

d46bpuh

Zobacz jak bardzo podobny do *Rango jest Johnny Depp:*

** [

A MOGLI STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO ]( http://film.wp.pl/nie-skonczyli-na-dnie-6025275771658881g )**

** [

GWIAZDY "SŁONECZNEGO PATROLU" DZIŚ. JAK WYGLĄDAJĄ? ]( http://aleseriale.pl/gid,7994,fototemat.html )**

d46bpuh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46bpuh