Trwa ładowanie...

Mamy polski teledysk do "High School Musical 3"

Share
Mamy polski teledysk do "High School Musical 3"
djkmd5e

Niedawno informowaliśmy o zakończeniu prac nad teledyskiem promującym kinową odsłonę kultowego telewizyjnego widowiska <a href="http://film.wp.pl/high-school-musical-3-ostatnia-klasa-6029530636649601c">„High School Musical”</a>. Dziś mamy przyjemność go zaprezentować! Oto teledysk do utworu „Ty i ja”.

Przed kamerami i mikrofonami stanęła dwójka popularnych polskich wokalistów – Hania Stach i Łukasz Zagrobelny.

Wiodący utwór filmu – „Ty i ja”, skomponował Jamie Houston a polski tekst napisał ceniony autor Piotr Bukartyk. Hania Stach, która „High School Musical" zna, można by rzec, „od podszewki” (śpiewała już w dwóch poprzednich częściach), tak wspomina pracę nad teledyskiem:

– Na planie było jak zwykle pracowicie, od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora, ale przy sprawnej ekipie i w miłym towarzystwie praca jest bardzo przyjemna. Tym razem nagrywałam w duecie z Łukaszem Zagrobelnym, z którym znamy się już baaardzo długo, więc bez większego skrępowania odgrywaliśmy romantyczne sceny – tak jak sugerowała pani reżyser. Oboje jesteśmy wesołymi ludźmi, więc jedyne, co nam sprawiało problemy, to patrzenie sobie przez minutę w oczy i udawanie zakochanych... Zdarzało nam się wybuchać śmiechem. Było ciężko, ale w końcu się udało... – zdradza wokalistka. Ze śmiechem dodaje też: Powiedzieć Wam jak się skończy HSM 3? Tak, że Gabriella z Troyem i z ........żartowałam!

djkmd5e

„High School Musical: Ostatnia klasa” będzie trzecim (nie ostatnim) filmem z serii. Dobrze znani fanom, rozśpiewani i roztańczeni bohaterowie są już w ostatniej klasie. Wkrótce ich drogi się rozejdą i każde z nich ruszy w dorosłe życie. Zanim jednak do tego dojdzie, wszyscy wspólnie będą musieli przeżyć gorączkę końcowych egzaminów i towarzyskich przygód a przede wszystkim dostać się na wymarzone uczelnie.

Cała szkolna brać denerwuje się nadchodzącym, nieuniknionym rozstaniem z przyjaciółmi. Są w jej szeregach oczywiście dobrze wszystkim znani Troy (Zac Efron)
i Gabriella (Vanessa Hudgens)
. To oni razem ze swoją paczką wpadną na pomysł wystawienia specjalnego przedstawienia, które przywróci wszystkim najmilsze szkolne wspomnienia.

Pierwszy „High School Musical” powstał w 2006 roku i z miejsca zyskał sobie sympatię nastolatków. Film otrzymał między innymi nagrodę Emmy oraz został wyróżniony przez Stowarzyszenie Krytyków Telewizyjnych w kategorii programów młodzieżowych.

“High School Musical: Ostatnia klasa” będzie trwał 100 minut i do polskich kin zawita jeszcze w tym roku. Jego oficjalna premiera planowana jest na 24 października.

djkmd5e

Podziel się opinią

Share
djkmd5e
djkmd5e