Trwa ładowanie...

Mark Wahlberg ma imponujące ciało. Ale kosztowało go to wiele lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń

Mark Wahlberg jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. Dostaje gaże głównie dzięki temu, w jak świetnej jest formie. Nic zatem dziwnego, że tyle z siebie daje!

Share
Mark Wahlberg ma imponujące ciało. Ale kosztowało go to wiele lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń
Źródło: Getty Images
d1oi66m

Mark Wahlberg nie ukrywa, że jest dumny ze swojego ciała. Ma do tego prawo - naprawdę daje z siebie wszystko. By uzyskać taki efekt, jak na zdjęciu poniżej, wstaje... o 2:30 w nocy! To nie żart. Wahlberg zdradził, jak wygląda jego codzienna rutyna, która wypełniona jest treningami i tak, wstaje już o 2:30. Według jego zapisków po porannej modlitwie przychodzi czas na śniadanie, potem na pierwszy trening, znowu posiłek a potem relaks przy golfie.

Dalsze godziny na przemian są wypełnione codziennymi obowiązkami, posiłkami i wyciskaniem siódmych potów na siłowni. Wahlberg chodzi spać o 19:30.

Kto z was zdecydowałby się na takie poświęcenie?

d1oi66m

Karierę zaczynał w latach 90. jako reklamujący bieliznę raper Marky Mark. Od tamtego czasu zagrał w kilkudziesięciu filmach, zdobył dwie nominacje do Oscara i przeszedł imponującą metamorfozę.

Mark Wahlberg wystąpił ostatnio w filmach "Transformers: Ostatni Rycerz" i świątecznej komedii "Co wiecie o swoich dziadkach?". Zagrał także jedną z głównych ról w obrazie "Wszystkie pieniądze świata", o którym zrobiło się szczególnie głośno po wycięciu wszystkich scen z Kevinem Spacey.

d1oi66m

Podziel się opinią

Share
d1oi66m
d1oi66m