Trwa ładowanie...
d3zrbzb

Mark Wahlberg ma imponujące ciało. Ale kosztowało go to wiele lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń

Mark Wahlberg jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. Dostaje gaże głównie dzięki temu, w jak świetnej jest formie. Nic zatem dziwnego, że tyle z siebie daje!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mark Wahlberg lubi relaksować się przy golfie
Mark Wahlberg lubi relaksować się przy golfie (Getty Images)
d3zrbzb

Mark Wahlberg nie ukrywa, że jest dumny ze swojego ciała. Ma do tego prawo - naprawdę daje z siebie wszystko. By uzyskać taki efekt, jak na zdjęciu poniżej, wstaje... o 2:30 w nocy! To nie żart. Wahlberg zdradził, jak wygląda jego codzienna rutyna, która wypełniona jest treningami i tak, wstaje już o 2:30. Według jego zapisków po porannej modlitwie przychodzi czas na śniadanie, potem na pierwszy trening, znowu posiłek a potem relaks przy golfie.

Dalsze godziny na przemian są wypełnione codziennymi obowiązkami, posiłkami i wyciskaniem siódmych potów na siłowni. Wahlberg chodzi spać o 19:30.

Kto z was zdecydowałby się na takie poświęcenie?

d3zrbzb

Karierę zaczynał w latach 90. jako reklamujący bieliznę raper Marky Mark. Od tamtego czasu zagrał w kilkudziesięciu filmach, zdobył dwie nominacje do Oscara i przeszedł imponującą metamorfozę.

Mark Wahlberg wystąpił ostatnio w filmach "Transformers: Ostatni Rycerz" i świątecznej komedii "Co wiecie o swoich dziadkach?". Zagrał także jedną z głównych ról w obrazie "Wszystkie pieniądze świata", o którym zrobiło się szczególnie głośno po wycięciu wszystkich scen z Kevinem Spacey.

d3zrbzb

Podziel się opinią

Share
d3zrbzb
d3zrbzb