Trwa ładowanie...
d3uqg1i
d3uqg1i

Na bank się uda - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
"Na bank się uda" to polska komedia kryminalna w reżyserii Szymona Jakubowskiego. Produkcja opowiada historię trzech starszych panów, którzy dokonują napadu na bank i włamują się do podziemnego sejfu. Po przybyciu policji okazuje się jednak, że z miejsca nic nie zginęło, jednak czy na pewno? W filmie wystąpili między innymi Adam Ferency, Lech Dyblik, Marian Dziędziel, Maciej Stuhr oraz Józef Pawłowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3uqg1i
"Na bank się uda" to polska komedia kryminalna z 2019 roku Youtube.com - stopklatki
Podziel się

Na bank się uda - opis fabuły

Fabuła filmu "Na bank się uda" opowiada historię trzech starszych panów, którzy dokonują napadu na bank. Są doskonale przygotowani, uzbrojeni i w maskach na twarzy. Pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu, jednak gdy policja przyjeżdża na miejsce, stwierdzają, że praktycznie nic nie zginęło, a przynajmniej nic na to nie wskazuje.

Sprawa jest szczególnie podejrzana, a policjanci zastanawiają się w jaki sposób do tego doszło. W ten sposób splatają się losy trzech starszych panów, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jak potoczą się przygody tej grupy i co będzie zakończeniem ich wątku: nagroda czy więzienna cela?

d3uqg1i

Na bank się uda - obsada, bohaterowie

Głównymi bohaterami filmu "Na bank się uda" są Tolek, Chudy i Eryk, w których wcielili się odpowiednio Adam Ferency, Lech Dyblik i Marian Dziędziel. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie aktorskie i występowali w wielu rodzimych produkcjach filmowych i serialowych. W produkcji pojawia się także Maciej Stuhr, który otrzymał rolę prokuratora Słoty, a także Józef Pawłowski i Michał Mikołajczak, którzy wcielili się w postacie Patryka Gajdy i prezesa banku. Oprócz nich w obsadzie filmu "Na bank się uda" wystąpili także Paulina Gałązka, Emma Giegżno, Małgorzata Buczkowska, Marian Opania, Bronisław Cieślak, Ewa Kolasińska, Mariusz Saniternik, Magdalena Walach oraz Przemysław Sadowski.

Na bank się uda - scenariusz, reżyseria

Reżyserem filmu "Na bank się uda" jest Szymon Jakubowski, który pełnił już tę funkcję przy okazji takich produkcji jak "Bar na rogu", "Malanowski & Partnerzy", "Jak żyć?", "Bracia", "Oskarżone" i "Skurcze". Jest on jednocześnie scenarzystą produkcji. Zdjęcia do filmu "Na bank się uda" zrealizował Patryk Jordanowicz, a dystrybucją obrazu w kraju zajmuje się firma Next Film.

Pierwszy zwiastun "Na bank się uda" trafił do sieci 16 kwietnia 2019 roku i uzyskał łącznie kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Producentami filmu są Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes z wytwórni EKIPA Sp. z o.o. Na planie produkcji pracowali też między innymi Natalia Horak, Anna Niemira, Justyna Krzepkowska, Bartłomiej Bogacki, Wojciech Słota i Klaudyna Góralska.

d3uqg1i

Na bank się uda - muzyka

Motyw przewodni do filmu "Na bank się uda" stworzył Łukasz "Mrozu" Mróz, polski wokalista, producent muzyczny i autor tekstów. Artysta jest twórcą takich hitów jak "Nic do stracenia", "Rollercoaster" czy "Miliony monet". Jego autorska piosenka do filmu "Na bank się uda" została zatytułowana "Napad".

Na bank się uda - premiera

Premiera filmu "Na bank się uda" została ustalona na 15 sierpnia 2019 roku. Produkcja jest dystrybuowana w Polsce przez wytwórnię Next Film. Zdjęcia do filmu "Na bank się uda" powstały między sierpniem a wrześniem 2018 roku w Krakowie.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

d3uqg1i
d3uqg1i