Trwa ładowanie...

Nicole Kidman powiedziała "tak"

Share
Nicole Kidman powiedziała "tak"
d1xzzvm

Nicole Kidman w niedzielę 25 czerwca poślubiła Keitha Urbana podczas prywatnej ceremonii w Sydney.

Kidman przybyła na ślub w welonie i białej sukni domu mody Balenciaga, zaprojektowanej przez Nicolasa Ghesquiere'a. Dopełnieniem kreacji panny młodej był bukiet białych róż.

d1xzzvm

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim w Australii i na całym świecie za ciepłe życzenia - oświadczyli nowożeńcy w krótkim oświadczeniu. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ ZE ŚLUBU NICOLE KIDMAN Ceremonia, trwająca 90 minut, przeprowadzona była w obrządku rzymskokatolickim w odróżnieniu od pierwszego ślubu aktorki z Tomem Cruise’em, który odbył się zgodnie z zasadami wyznaczonymi przez scjentologów, do których przynależy były mąż Kidman.

Na uroczystość zaślubin aktorki i muzyka zaproszeni zostali najbliżsi krewni oraz śmietanka sławnych przyjaciół pary. Pierwszym gościem przybyłym na weselną zabawę był Hugh Jackman. Wśród obecnych byli także matka aktorki, Janelle i magnat prasowy Rupert Murdoch. Zaproszono także Russella Crowe'a i Naomi Watts.

Wcześniej w mediach ukazała się informacja, że podczas wesela aktorka zamierza zaśpiewać piosenkę "Come What May" w duecie z Ewanem McGregorem, swoim partnerem filmowym z musicalu "Moulin Rouge!". Kidman podobno nawet poprosiła aktora o założenie na uroczystość tradycyjnej szkockiej spódnicy.

d1xzzvm

Podziel się opinią

Share
d1xzzvm
d1xzzvm