Trwa ładowanie...

Niewiarygodna przemiana upadłego aktora. Lekarz wyjaśnia, jak pomógł

Shaun Weiss stoczył się na dno. Uzależnił się od alkoholu i metamfetaminy. Pod wpływem narkotyków włamał się do czyjegoś domu, za co był aresztowany. Dawny aktor ma jednak wokół siebie ludzi, którzy o niego zawalczyli. A efekty już widać i to gołym okiem.

Share
Shaun Weiss
Shaun WeissŹródło: Facebook
d3f1siq

Shaun Weiss zdobył popularność w latach 90. Był gwiazdą "Potężnych Kaczorów" i miał całe życie przed sobą. Mógł zrobić karierę w Hollywood, ale jego życie potoczyło się tragicznie. Na początku 2020 roku Shaun został aresztowany za włamanie. Był pod wpływem metamfetaminy. 41-latka przyłapano na gorącym uczynku, kiedy próbował odpalić auto w garażu, do którego chwilę wcześniej się włamał. Wyszło na jaw, że Shaun ma poważne problemy z uzależnieniem i praktycznie zmuszony był żyć na ulicy.

Na szczęście w jego życiu pojawili się ludzie, którzy postanowili wyciągnąć do niego pomocną dłoń. Jeden z jego bliskich znajomych. Drew Gallagher, wystartował ze zbiórką pieniędzy na portalu crowdfundingowym. Dzięki innym mógł przejść serię zabiegów dentystycznych. Dziś Shaun wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciu powyżej.

Zobacz: Dziecięce gwiazdy dziś

Najnowsze zdjęcia Weissa opublikował portal TMZ.com. Widać na nich od razu ogromną przemianę byłego aktora. Wyraźnie przybrał na wadze, jego twarz stała się pełniejsza. No i gości na niej uśmiech, co chyba najważniejsze.

Shaunowi pomaga dr. Gabe Rosenthal z Los Angeles. W rozmowie z "Page Six" przyznał, że swoje usługi zaoferował dla Weissa za darmo. Chciał pomóc.

d3f1siq

- To świetny facet. Szybko się dogadaliśmy - skomentował.

Z relacji lekarza wynika, że pomaga byłemu aktorowi od ostatnich tygodni lata, czyli wcale nie tak długo. Zaznacza, że metamorfoza jeszcze się w pełni nie zakończyła, bo Weissa czeka kilka zabiegów dentystycznych.

- Przybiera na wadze i nabiera pewności siebie - mówi Rosenthal. - Uśmiecha się teraz jak szalony.

Lekarz wyliczył, że Weissowi trzeba było usunąć kilka zębów, naprawić korzenie kilku innych, koniecznie było też wyleczenie infekcji w jamie ustnej. Shaun przeszedł do tej pory 4 operacje. Ma też założone porcelanowe licówki.

d3f1siq

Shaun Weiss musi przejść jeszcze kilka zabiegów, których wartość to w sumie 80 tys. dolarów. Metamorfoza uda się, jeśli mężczyzna zachowa trzeźwość, nie wróci do nałogów.

Niewykluczone, że za jakiś czas Weiss pojawi się w jakiejś telewizyjnej produkcji. Lekarz sugeruje, że jego pacjent już powoli rozgląda się za pracą na planach filmowych.

d3f1siq

Podziel się opinią

Share
d3f1siq
d3f1siq