Trwa ładowanie...
pitbull. nowe porządki
10-02-2016 12:45

"Pitbull. Nowe porządki": Przystojni faceci i spora dawka humoru [WIDEO]

"Pitbull. Nowe porządki": Przystojni faceci i spora dawka humoru [WIDEO]Źródło: East news
d2k51a8
d2k51a8

Wydawać by się mogło, że "Pitbull" to kino typowo męskie, jednak w nowym filmie Vegi poza zmaganiami policji i gangsterów, nie zabrakło także doskonałych postaci kobiecych oraz humoru. W kontekście zbliżających się walentynek, na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza ten ostatni. Tylko u nas możecie zobaczyć jedną ze scen *"Nowych porządków" na której każdorazowo śmieje się całe kino.*

"Nowe porządki" stają się kultowe, dorównujący popularnością cytatom z "Psów" czy "Dnia świra". Zachwyceni są nie tylko widzowie, którzy przytaczają słowa Olki (Maja Ostaszewska) czy postaci o pseudonimie Strachu (Tomasz Oświeciński), ale również krytycy.

Humor w „Pitbull” pozwala rozładować napięcie, które wzbudzają w widzu sensacyjne sceny.

d2k51a8

- Mój mentor dokumentu, Andrzej Fidyk, nauczył mnie, że w przypadku każdej historii, którą próbujemy opowiedzieć, trzeba kierować się zasadą ‘przywalić – odpuścić’ i w przypadku tego filmu również staram się tak robić. Przywalam dawką mocnych emocji i odpuszczam pojechanym humorem – tłumaczy reżyser filmu, Patryk Vega.

W filmie Patryka Vegi „Pitbull. Nowe porządki” gangster o pseudonimie Babcia (Bogusław Linda) rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi (pseud. Majami) z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z losami bohaterów dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje grupę mokotowską w kontekście gangu „obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. Pitbull. Nowe porządki to nowe spojrzenie na policję i przestępczość. Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z Psów, wraz z filmem powraca znany fanom Pitbulla Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także gwiazda serialu Służby specjalne - Krzysztof Czeczot. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska. W roli Majami widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego.

d2k51a8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k51a8