Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Aktualności

Powstanie sequel "To właśnie miłość". Tak jakby

Fani jednej z najwspanialszych komedii romantycznych wszech czasów - "To właśnie miłość" - dowiedzą się, co wydarzyło się u ich ulubionych bohaterów.
Share
Powstanie sequel "To właśnie miłość". Tak jakby
Źródło: Materiały prasowe
d1wjjhz

Z okazji Red Nose Day, akcji charytatywnej organizowanej w Wielkiej Brytanii przez Comic Relief, powstanie krótkometrażówka będąca swoistą kontynuacją filmu z 2003 roku. Reżyser Richard Curtis (współzałożyciel Comic Relief) postanowił zebrać obsadę swej hitowej produkcji i opowiedzieć, co stało się przez ostatnie 14 lat.

Udział w przedsięwzięciu potwierdzili Liam Neeson, jego filmowy syn, czyli dziś 26-letni Thomas Brodie-Sangster; Hugh Grant i Martine McCutcheon; Keira Knightley i Andrew Lincoln; Colin Firth i Lucia Moniz; a także Bill Nighy, Marcus Brigstocke, Olivia Olson oraz - ku zapewne powszechnemu zadowoleniu - Rowan Atkinson.

- Nigdy nie marzyłem o tym, by napisać sequel "To właśnie miłość", ale pomyślałam, że 10-minutowa opowieść o tym, co się u wszystkich teraz dzieje będzie niezłą zabawą - powiedział Curtis. - Kto się najlepiej zestarzał? To jedno z wielkich pytań, choć odpowiedź wydaje się oczywista - Liam. Jesteśmy zachwyceni i wdzięczni, że tak wielu członków obsady weźmie udział w naszym projekcie. Na pewno będzie to nostalgiczna chwila.

d1wjjhz

Red Nose Day odbędzie się 24 marca. Tego dnia filmik ma doczekać się premiery. Do USA trafi dzień później. Komedia "To właśnie miłość" była inspiracją dla projektów "Walentynki" i "Kobiety pragną bardziej".

d1wjjhz

Podziel się opinią

Share
d1wjjhz
d1wjjhz