Trwa ładowanie...
d35mmzk
Megafon.pl
Aktualności

Richard Armitage z paniami w "Ocean's Eight"

Powiększyła się zdominowana przez kobiety obsada "Ocean's Eight". Tym razem dołączył mężczyzna, Richard Armitage.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Richard Armitage fot. Forum Film
Richard Armitage fot. Forum Film (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d35mmzk

W obrazie będącym kobiecą wersją "Ocean's Eleven", Sandra Bullock wciela się w siostrę znanego z oryginału Danny'ego (George Clooney). Z pomocą kilku koleżanek kobieta planuje ukraść pewien cenny naszyjnik i wrobić właściciela galerii. Cate Blanchett ma być kobiecym odpowiednikiem Rusty'ego portretowanego przez Brada Pitta.

W obsadzie znalazły się także Helena Bonham Carter oraz Mindy Kaling, Anne Hathaway, Awkwafina, Sarah Paulson i Rihanna. Udział potwierdził też Damian Lewis, który zagra przeciwnika przebiegłych kobiet oraz James Corden w roli śledczego pracującego dla towarzystwa ubezpieczeniowego, który ma podejrzenia wobec pań.

Teraz dołączył Richard Armitage, jednak informacje dotyczące jego roli nie zostały ujawnione. W filmie podobno - w epizodach - pojawią się również Kim Kardashian oraz jej przyrodnie siostry Kylie Jenner i Kendall Jenner. Za kamerą staje Gary Ross. Premiera "Ocean's Eight" planowana jest na 8 czerwca 2018 roku.

Richard Armitage znany jest przede wszystkim z trylogii Petera Jacksona, "Hobbit". Ostatnio aktor występował w serialach "Hannibal" i "Stacja Berlin".

d35mmzk

Podziel się opinią

Share
d35mmzk
d35mmzk