Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
16-07-2020 11:48

Rusza DKF Online –spotkania z twórcami kultowych polskich filmów i gwiazdami kina na żywo w sieci

Zapraszamy fanów kinaz całej Polski do DKF Online. Spotkania na żywo z udziałem znanych twórców polskiej kinematografii odbywają się na profilu @DKFOnline na Facebooku i na stronie www.DKFonline.pl. Polskie klasyki kinowe są tu prezentowane i omawiane w ciekawy sposób, docierają ze swoim przekazem do kolejnego pokolenia młodych Polaków.Dyskusja na żywo z osobowościami kina, możliwość interakcji i uczestnictwa online dla każdego oraz zaangażowanie ze strony uczestników to powrót do bardzo popularnej tradycji dyskusyjnych klubów filmowych w nowym, atrakcyjnym wydaniu.

Share
Rusza DKF Online –spotkania z twórcami kultowych polskich filmów i gwiazdami kina na żywo w sieciŹródło: Materiały prasowe
d4iku98

Informacja prasowa Outdoor Cinema

Filmowe domówki nie wymagają biletu, znoszą barierę ekranu, pozwalają zaprosić mistrzów kina do swojego domu. Internetowy chat powoduje, że każdy z widzów ma szansę na bezpośredni kontakt z twórcami. Formuła DKF Online buduje bliskość relacji, nagradza ciekawość, otwiera też bardziej nieśmiałych fanów kina, którzy w klasycznej formule DKF-ów, nie odważyliby się na zabranie głosu przy pełnej sali. DKF Online łączy ze sobą intymność kontaktu z jego masowością. W spotkaniach mogą jednocześnie uczestniczyć tysiące widzów, których nie pomieściłaby nawet największa sala kinowa w Polsce.

Konkurs „Wejdź w kadr” DKF Online ma służyć również aktywizacji widzów, tak, aby z obserwatorów stawali się twórcami, dlatego jego częścią będzie konkurs "Wejdź w kadr".

Internauci zobaczą na ekranie stop klatki z kultowych polskich filmów, a ich zadanie będzie polegać na pokazaniu ich na nowo z udziałem siebie i swoich znajomych. Premiowana jest pomysłowość i niekonwencjonalne podejście do tematu. Widzowie DKF mogą wysyłać swoje zdjęcia mailem, najlepsze z nich będą prezentowane podczas spotkań DKF Online i na profilu FB. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez bohatera ostatniego odcinka. W nagrodę otrzyma kadr z jednego z kultowych polskich filmów oprawiony w taki sposób,aby imitował taśmę filmową. Dzięki temu część wirtualnego świata stanie się namacalna.Wszystkie spotkania DKF Online są tłumaczone na język migowy przez tłumacza widocznego w dolnym rogu ekranu i dostępne do odtworzenia na stronie internetowej projektu.Domowy Klub Filmowy – zapraszamy do rozmowy!

d4iku98

Najbliższe spotkania DKF Online:16.07.2020, czwartek, godz. 19.00„Zmruż Oczy” z Andrzejem Jakimowskim 4.08.2020, wtorek, godz. 19.00 „Kiler” – spotkanie z Cezarym Pazurą.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Obserwuj nas na FB @DKFOnline
www.DKFonline.pl
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.
Organizator: Outdoor Cinema
Patronat: miesięcznik KINO
Blog partnerski: Rozmawiam, bo lubię
Transmisje online: dobretransmisje.pl

Informacja prasowa Outdoor Cinema

d4iku98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iku98
d4iku98