Trwa ładowanie...
seriale
MW
21-12-2023 16:33

Serialowe premiery 2023 w Polsat Box Go. Od tych tytułów się nie oderwiesz.

2023 to był dobry rok dla serialożerców. Mnogość premier i gatunków seriali może przyprawić o ból głowy i przeciągnąć w nieskończoność moment wyboru tego jednego do obejrzenia. Dlatego spieszymy z podpowiedziami, na jakie perełki szczególnie zwrócić uwagę. Wszystkie można oglądać w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Płatna współpraca z Polsat Box
"Grzechy sąsiadów""Grzechy sąsiadów"Źródło: mat. Telewizja Polsat
d373w3j
d373w3j

A jest z czego wybierać! W 2023, w Polsat Box Go pojawiło się wiele wciągających produkcji serialowych, które – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – aż proszą się o obejrzenie. Od trzymających w napięciu thrillerów przez poruszające obyczajówki po odrobinę absurdalnego humoru i wątków nie z tego świata… a to wszystko ze świetną obsadą. Przed wami przegląd najlepszych tytułów.

Nerwy napięte jak postronki

Niewiele jest rzeczy, które wciągają i trzymają w napięciu tak jak kryminały i thrillery. I nic dziwnego -  zagadki, intrygi, nieoczywiste rozwiązania i skomplikowane relacje między bohaterami to coś, co kochamy najbardziej:

Na pierwszy ogień – "Grzechy sąsiadów". Już sam tytuł brzmi jak obietnica prawdziwej uczty, a dalej jest jeszcze lepiej.  Borys Lankosz prowadzi nas krętą ścieżką międzysąsiedzkich relacji na zamkniętym osiedlu, gdzie "nowi" (Marianna Zydek i Michał Żurawski) muszą nie tylko otrząsnąć się po tragedii, ale i odnaleźć swoje miejsce w labiryncie relacji ze "starymi" (duety: Marta Żmuda-Trzebiatowska i Sebastian Fabijański oraz Jowita Budnik i Mirosław Baka). Jest romans, kryminał i napięcie, jest obyczajowo, są trudne tematy – wszystko, co w dobrym serialu być powinno.

Nowy serial „Grzechy sąsiadów” I już 15 grudnia I tylko w Polsat Box Go

"Grzechy sąsiadów" mat. Telewizja Polsat
"Grzechy sąsiadów"Źródło: mat. Telewizja Polsat

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z kolei ci, którym bliska jest skandynawska estetyka i akcja zaczynająca się od "powrotu do korzeni", docenią "Krew". Już od pierwszej chwili mamy w tym serialu wszystko to, co zapowiada binge-watching. Młodą kobietę powracającą do domu (Vanessa Aleksander), jej nieuleczalnie chorą matkę, która ginie w tajemniczych okolicznościach (Małgorzata Foremniak), oraz ojca (Ireneusz Czop), który znalazł ciało, ale w jego historii wiele jest sprzeczności i niedopowiedzeń. A to wszystko podlane sosem małomiasteczkowej zmowy milczenia i chronienia "swoich" przed "obcymi".

"Krew" mat. Telewizja Polsat
"Krew"Źródło: mat. Telewizja Polsat

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

„Krew” premiera w Polsat Box Go ⚰️🍂🥀

Fanów talentu Andrzeja Chyry (oraz odkrywania nie zawsze przyjemnych tajemnic polskiej służby zdrowia) zachwyci zaś "Sortownia". Ten serial medyczny, postawił na thriller psychologiczny z elementami obyczajowymi, nie zaś na klasyczny obyczaj. Nie mogło być inaczej, skoro główny bohater postanawia walczyć z niesprawiedliwością i przestępczością za pomocą swojego skalpela... Oraz innych narzędzi dostępnych dla lekarza SOR-u.

"Sortownia" mat. Telewizja Polsat
"Sortownia"Źródło: mat. Telewizja Polsat

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Serial SORTOWNIA | OFICJALNY ZWIASTUN | Premiera 16.06 | Nowy serial POLSAT BOX GO

Historie nasze (nie)codzienne

Jeśli nie gustujecie w kryminałach, ale przed ekrany przyciągają was historie pisane życiem i codziennością, nie zawiedziecie się historiami obyczajowymi. Rodzinne relacje, rywalizacja między rodzeństwem czy codzienne starania o to, by po prostu być lepszym, to motory napędowe niejednej, wspaniale napisanej i zagranej historii dostępnej na platformie Polsat Box Go.

d373w3j

Jedną z ciekawszych i mniej oczywistych historii rodzinnych, jaką tam znajdziecie, jest serial "Bracia". To historia czterech braci (Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret, Nikodem Rozbicki) walczących ze swoimi demonami i usiłujących poukładać swoje życie, na które ogromny wpływ miał i nadal ma ich surowy ojciec (Jan Frycz). Każdy z nich musi mierzyć się z innymi wyzwaniami – zawodowymi i prywatnymi. Męską perspektywę serialu doskonale balansują tu i kontrapunktują role ich matki, żon, przyjaciółek i kochanek.

"Bracia" mat. Telewizja Polsat
"Bracia"Źródło: mat. Telewizja Polsat

Nieco inną perspektywę na (nie)codzienność oferuje za to "Rafi" w reżyserii Bartosza Prokopowicza. Ta zabawna, przewrotna, błyskotliwa i magiczna historia pokazuje, że zmiana na lepsze jest możliwa, choć nie zawsze łatwa. Dowiedzie też, że każdy Rafi (Paweł Domagała) zasługuje na drugą szansę i wsparcie Krystyny z zaświatów (Danuta Stenka).

"Rafi" mat. Telewizja Polsat
"Rafi"Źródło: mat. Telewizja Polsat

Dużo śmiechu, dużo oglądania

A jeśli jesteśmy w klimacie dobrej zabawy - biblioteka Polsat Box Go kryje w sobie także mnóstwo komedii. I to takich, które w streamingu były dostępne jeszcze przed ich premierą w TV. W te święta możecie zatem wybierać między perypetiami pechowych policjantów z "Krejzi patrolu", rodzinnymi historiami z "Teściami" a starciami mieszczuchów z wiejską rzeczywistością w "Domku na szczęście" czy kolejnym sezonem "Mecenas Porady".

Bez względu na to, co wybierzecie, jedno jest pewne – z serialami Polsat Box Go super spędzicie czas na relaksie.

Te i inne tytuły serialowe znajdziecie w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Płatna współpraca z Polsat Box
d373w3j
d373w3j