Trwa ładowanie...
du7b0mw
Aktualności

''Transformers: The Last Knight'': Liam Garrigan królem Arturem w Transformersach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Transformers: The Last Knight'': Liam Garrigan królem Arturem w Transformersach
du7b0mw

Liam Garrigan otrzymał angaż do filmu "Transformers: The Last Knight".

Aktor, najlepiej znany z roli króla Artura w serialu "Dawno, dawno temu", pojawi się w superprodukcji Michaela Baya jako... król Artur. W historii ma znaleźć się także miejsce dla Merlin, postać czarnoksiężnika nie została jednak jeszcze obsadzona.

W piątym już obrazie Mark Wahlberg ponownie zagra głównego bohatera, Cade'a Yeagera, a Peter Cullen raz jeszcze użyczy głosu Optimusowi Prime'owi. W głównej roli kobiecej pojawi się Isabela Moner. Aktorka zagra Izabellę, osieroconą chłopczycę, której jedynym przyjacielem jest mały transformer - dopóki nie poznaje Cade'a Yeagera. Jerrod Carmichael i Laura Haddock także potwierdzili udział. Ponadto do roli pułkownika Lennoksa wróci Josh Duhamel, a Tyrese Gibson znów wcieli się w Roberta Eppsa. Obsadę zasilił również Anthony Hopkins i Santiago Cabrera.

du7b0mw

Ponadto wrócą znani z poprzednich odsłon transformersy - Optimus Prime, Bumblebee, Drift a także debiutujący na ekranie Sqweeks po stronie Autobotów oraz Megatron, Barricade i Onslaught po stronie Decepticonów.

Premierę "Transformers: The Last Knight" wyznaczono na 23 czerwca 2017 roku. Scenariusz napisali Art Marcum, Matt Halloway oraz Ken Nolan. Michael Bay wrócił za kamerę.

Liam Garrigan ma na koncie także role w "24: Jeszcze jeden dzień" czy "Spotless".

du7b0mw

Podziel się opinią

Share

du7b0mw

du7b0mw