Trwa ładowanie...
d3kbekz

Twórca "Szóstego zmysłu" połączył swoje dwa najlepsze hity. Czekaliśmy na to 17 lat

M. Night Shyamalan zdetonował na Twitterze bombę. Reżyser zapowiedział, że ma gotowy scenariusz, w którym spotykają się bohaterowie jego filmów – „Niezniszczalnego” i „Split”. Pierwszy miał premierę 17 lat temu.
Share
James McAvoy i Bruce Willis jako Kevin Wendell Crumb i David Dunn
James McAvoy i Bruce Willis jako Kevin Wendell Crumb i David DunnŹródło: Materiały prasowe
d3kbekz

- Okay. No to zaczynamy. Skończyłem nowy scenariusz - napisał reżyser na Twitterze.

- Mój nowy film będzie sequelem "Niezniszczalnego" i "Split". Zawsze marzyłem, aby zderzyć te dwa filmy ze sobą w trzeciej produkcji - dodał w kolejnym poście. - Ikoniczny Bruce Willis powróci jako David Dunn, niezrównany Samuel L. Jackson wróci jako Elijah Price/Mr. Glass, wirtuozerski James McAvoy powróci jako: Kevin Wendell Crumb, Patricia, Dennis, Hedwig, Barry, Jade, Orwell, The Beast, Heinrich, Norma, Pol. I genialna Anya Taylor-Joy wróci jako Casey Cooke.

M. Night Shyamalan zapowiedział też, że przy filmie będzie współpracował z Jasonem Blumem i studiem Universal Pictures. Tytuł nowej produkcji ma brzmieć "Glass". Do kin dzieło ma trafić 18 stycznia 2019 roku.

"Niezniszczalny" opowiada historię Davida Dunna, ochroniarza, który odkrywa, że jest obdarzony supermocami. W tytułowej roli wystąpił Bruce Willis. Obraz miał premierę w 2000 roku i jest zaliczany do grona najlepszych filmów komiksowych, choć paradoksalnie nie jest adaptacją żadnej powieści graficznej.

Z kolei bohaterem "Split" jest Kevin (w tej roli James McAvoy), mężczyzna o mnogiej osobowości, który porywa trzy nastolatki.Film trzy tygodnie z rzędu okupował szczyt amerykańskiego box office i zarobił w USA blisko 100 mln dol. To sukces, zważywszy, że budżet wyniósł jedyne 9 mln dol.

M. Night Shyamalan, Nowy Jork, 2017 Getty Images
M. Night Shyamalan, Nowy Jork, 2017Źródło: Getty Images
d3kbekz

Podziel się opinią

Share
d3kbekz
d3kbekz