Trwa ładowanie...
usa box office
27-01-2014 07:03

USA Box Office: Amerykanie na przejażdżce z Ice Cube'em

Produkcja przedstawia losy spokojnego, zachowawczego nauczyciela (Kevin Hart), który ma poślubić dziewczynę swoich marzeń. Zanim jednak stanie z nią na ślubnym kobiercu, musi zdobyć szacunek jej brata, twardego policjanta (Ice Cube).

USA Box Office: Amerykanie na przejażdżce z Ice Cube'em
d4k856d
d4k856d

Drugi weekend z rzędu na szczycie amerykańskiego box office utrzymała się komedia "Ride Along" w reżyserii Tima Story'ego zKevinem Hartem i Ice Cube'em w rolach głównych.

W tym celu zgadza się odbyć pełną wrażeń przejażdżkę radiowozem wraz z przyszłym szwagrem. Film w drugi weekend swojej obecności na amerykańskich ekranach zarobił ponad 21 milionów dolarów, co przekłada się na jego całościowy wynik w wysokości 75,4 miliona dolarów.

Bez zmian pozostały miejsca: drugie, na którym utrzymał się film "Ocalony" ("Lone Survivor") z 12 milionami dolarów wpływów, oraz trzecie - z animacją "The Nut Job" (także 12 milionów dolarów). Poza pierwszą dziesiątkę wypadł jedynie obraz "Ratując pana Banksa" o spotkaniu Walta Disneya i pisarki P.L. Travers z Tomem Hanksem i Emmą Thompson w rolach głównych.
Jedyna nowość ostatniego weekendu w USA, "Ja, Frankenstein" Stuarta Beattiego , w którym postać stworzona przez Mary Shelley (w monstrum wciela się Aaron Eckhart) zostaje przeniesiona w sam środek wojny pomiędzy siłami dobra i zła, zajęła dopiero szóste miejsce w notowaniu. Wpływy z dystrybucji produkcji w USA wyniosły nieco ponad 8 milionów dolarów, co jest wynikiem tym słabszym, iż budżet widowiska szacowany jest na około 65 milionów dolarów.

Pierwsza dziesiątka amerykańskiego box office przedstawia się następująco:
1."Ride Along" 21,1 miliona dolarów

  1. "Ocalony" 12,6 miliona dolarów 3."The Nut Job" 12,3 miliona dolarów
  2. "Kraina lodu" 9 milionów dolarów
  3. "Jack Ryan: Teoria chaosu" 8,8 miliona dolarów
  4. "Ja, Frankenstein" 8,3 miliona dolarów
  5. "American Hustle" 7,1 miliona dolarów
  6. "Sierpień w hrabstwie Osage" 5 milionów dolarów
  7. "Wilk z Wall Street" 5 milionów dolarów
  8. "Diabelskie nasienie" 2,7 miliona dolarów
d4k856d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k856d