Trwa ładowanie...

Amerykański polityk ośmieszony. "Ona ma tylko 15 lat"

W jednym z wywiadów producenci "Kolejnego filmu o Boracie" zdradzili, że wpływowy polityk Rudy Giuliani, po udzieleniu wywiadu, zamknął ich w pokoju hotelowym i zażądał od policji ich aresztowania. Chciał skonfiskować kompromitujący materiał filmowy.

Aktorka prowadząca wywiad z Rudym GiulianimAktorka prowadząca wywiad z Rudym GiulianimŹródło: Materiały prasowe, fot: materiały prasowe
d1we2r1

Rudy Giuliani był kiedyś bohaterem Ameryki. Jako burmistrz Nowego Jorku rozpoczął bezkompromisową walkę z przestępczością. Wzmocnił policję i zaprowadził porządek we wszystkich pięciu hrabstwach. Świat poznał go 11 września 2001 roku. Jego postawa w trakcie akcji ratunkowej po zamachu terrorystycznym na World Trade Center sprawiła, że stał się powszechnie szanowaną postacią. W 2008 roku kandydował w wyborach prezydenckich, ale ostatecznie nie uzyskał nominacji Partii Republikańskiej. Później został człowiekiem Donalda Trumpa.

Rudy Materiały prasowe
Rudy Giuliani po wywiadzie...Źródło: Materiały prasowe, fot: materiały prasowe

Przy prezydencie pełnił dwie funkcje. Był doradcą do spraw bezpieczeństwa oraz jego osobistym prawnikiem. Reprezentował Trumpa m.in. podczas śledztwa w sprawie pierwszego impeachmentu. Z polityka utożsamianego z liberalnym skrzydłem Partii Republikańskiej stał się jedną z twarzy, w wielu kwestiach ultraprawicowej, prezydentury Donalda Trumpa. A właśnie takich polityków, o skrajnych poglądach, uwielbiają najbardziej twórcy postaci Borata.

d1we2r1

Rudy Giuliani udzielił wywiadu Marii Bakalovej, aktorce grającej w filmie córkę Borata. Polityk nie wiedział oczywiście w jakim projekcie bierze udział, że spotkanie jest prowokacją, mającą na celu ośmieszenie jego obecnych poglądów. Nie wiedział też, że w sąsiednim pokoju czai się Sacha Baron Cohen, który po zakończeniu wywiadu nakrył polityka w bardzo krępującej, dwuznacznej sytuacji.

Borat 2 - Rudy Giuliani scenes full HD

Rudy Giuliani, wraz z atrakcyjną aktorką, znalazł się bowiem w hotelowej sypialni. Ukryta kamera zarejestrowała, jak polityk leży na łóżku, dotyka dziennikarkę po biodrze, a w okolicach jego paska u spodni dzieją się "dziwne" rzeczy. W tym momencie do pokoju wpada Borat (Sacha Baron Cohen) i krzyczy: "Ona ma tylko 15 lat, jesteś dla niej za stary. Weź mnie, weź mnie". Giuliani ucieka. Ale to nie koniec tej historii.

Rudy Materiały prasowe
Rudy Giuliani podczas wywiaduŹródło: Materiały prasowe, fot: materiały prasowe

Na żądanie polityka ochrona hotelu zamknęła ekipę filmową w pokoju, wezwano policję. Giuliani chciał przejąć materiał, na którym została zarejestrowana kompromitująca go scena. "Zadzwonił do wszystkich swoich gliniarzy z Nowego Jorku i powiedział, że doszło do wymuszenia, które jest przestępstwem federalnym" – wspomina producentka "Borata" Monica Levinson. W apartamentach hotelu członkowie ekipy filmowej byli przetrzymywani przez kilka godzin. Nagrany materiał był już jednak bezpieczny. Jedna z osób pracujących przy filmie, nim przyjechała policja, zdążyła go wynieść z hotelu.

d1we2r1

Wywiad z Rudym Giulianim można obejrzeć w "Kolejnym filmie o Boracie", który jest dostępny w serwisie Amazon Prime. Lub w załączonym do tekstu materiale video.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1we2r1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1we2r1